سازمان دامپزشکی استان تهران درباره فیلم منتشرشده در خصوص گوشت چرخ‌کرده بسته‌بندی در فضای مجازی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش قرن نو و به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی استان تهران، اداره کل دامپزشکی استان تهران در خصوص فیلم منتشرشده گوشت چرخ‌کرده بسته‌بندی در فضای مجازی اطلاعیه‌ای صادر و موارد مطرح‌شده در این فیلم را تکذیب کرد.

پیرو انتشار فیلمی در فضای مجازی و ادعای وجود رشته‌های پنبه در گوشت چرخ‌کرده، اداره کل دامپزشکی استان تهران ضمن جمع‌آوری محصولات تولیدی از فروشگاه‌های کل استان تهران و نمونه‌برداری دقیق و انجام آزمایشات مولکولی و بررسی‌های ارگانولپتیکی، مشخص شد که ادعای ناشر فیلم غیرواقعی و غیرکارشناسی بوده است.

مدیرکل دامپزشکی استان تهران نیز با تکذیب موارد فوق گفت: موضوع با مستندات آزمایشگاهی و دفاعیات فنی مربوط و نیز گزارش مسئول فنی بهداشتی بر روند تولید و بسته‌بندی و ارسال گوشت چرخ‌کرده به فروشگاه‌های عرضه‌شده با طرح شکایت از ناشر فیلم به دلیل تشویش اذهان عمومی به مراجع ذی‌صلاح قضایی اقدام شده است.

5965

۱۰:۲۶ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


قیمت تخم‌مرغ که طی هفته‌های اخیر روند افزایشی گرفته بود در سایه غفلت مسئولان مربوطه در برخی مناطق تهران تا شانه‌ای ٧٠ هزار تومان هم رسیده ...

رییس شورای تامین دام کشور، گفت: پروربندی در کشور توجیه اقتصادی ندارد و بازار داخلی تقاضایی برای خرید این دام ندارد چرا که از نظر شرکت‌های بسته‌بندی ...

مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: با توجه به ذخایر مناسب گوشت منجمد و گرم و واردات ۱۰ هزار تن گوشت، نوسانی در بازار ماه رمضان نداریم.

رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به زایش های مناسب و فراوانی گوشت منجمد کمبودی در عرضه نداریم.

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی