۴۳۰ گیگابیت از ظرفیت پهنای باند بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت به علت قطع سگمنت دوم فیبر دریایی متعلق به شرکت GBI در محدوده دریایی بین قطر و امارات دچار قطعی و اختلال شد.

به گزارش قرن نو از روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، آغ بیات، معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: طی روزهای اخیر به علت قطع سگمنت دوم فیبر دریایی متعلق به شرکت GBI  در محدوده دریایی بین قطر و امارات به میزان ۴۳۰ گیگابیت از ظرفیت پهنای باند بین‌الملل این شرکت از دسترس خارج شده است.

او افزود: باتوجه به قطعی به وجود آمده در این مسیر دریایی و زمان‌بر بودن بازیابی مجدد آن اقدامات فوری جهت تامین ظرفیت جایگزین از سایر مسیرها در دستور کار مهندسان فنی این شرکت قرار گرفته و با تلاش‌های صورت گرفته به زودی ظرفیت‌های جدید جهت تامین این بخش از ترافیک آماده بهره‌برداری خواهد بود.

۱۰:۴۹ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور از افزایش ٣٠ درصدی ظرفیت شبکه پهن‌باند کشور خبر داد.

آخرین آمار حوزه فناوری اطلاعات حکایت از این دارد که تعداد مشترکین اینترنت پهن‌باند در کشور از ۱۰۱ میلیون مشترک نیز عبور کرده است.

براساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی تا سال ۱۴۰۴ بایستی هشتاد درصد خانوارها و صد در صد کسب و کارها با متوسط سرعت ۲۵ مگابیت بر ثانیه به پهن باند ...

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه‌های اجتماعی از بازگشت ظرفیت ۴۳۰ گیگا بیت پهنای اینترنت کشور که مدتی ...

نظر خود را ثبت کنید