عضو کمیته انضباطی در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر اظهارتی را مطرح کرد.

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه‌های استقلال، سپاهان و پیکان از باشگاه گل‌گهر به دلیل استفاده این باشگاه از یک بازیکن گابنی اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ما نمی‌توانیم درباره وضعیت پرونده صحبت کنیم، اما می‌توانم بگویم که در حال استعلام از مراجع مختلف هستیم.

وی درباره اینکه به نظرش چه زمانی رأی این پرونده صادر خواهد شد، گفت: ما از مراجع مختلف استعلام گرفته‌ایم و طبیعتاً تا جواب آنها بیاید، کمی زمان‌ خواهد برد. این را فقط بگویم که روز گذشته (دوشنبه) جلسه‌ای در همین خصوص برگزار شد و از ساعت 14 تا 19 فقط در مورد همین پرونده بحث کردیم. این پرونده از ابعاد مختلف نیاز به بررسی دارد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه «در هفته‌های اخیر اعتراضات به داوری در جریان بازی و نشست‌های خبری به اوج خود رسیده است و آیا پرونده‌ای در این خصوص در کمیته انضباطی تشکیل شده است یا خیر؟»، تصریح کرد: برای تشکیل پرونده یا باید تخلف جزو ماده 71 آیین‌نامه انضباطی (توهین، افترا، نشر اکاذیب) باشد یا اینکه شاکی خصوصی وجود داشته باشد. حالا این شاکی خصوصی می‌تواند شخص داور یا کمیته داوران باشد. در همین زمینه هم یکی دو شکایت داشتیم و پرونده تشکیل شده است.

«آیا برای دربی و اعتراضات و مصاحبه‌ها علیه داوری نیز پرونده تشکیل شده است؟»، جاودانی در واکنش به این پرسش گفت: خیر! فعلاً هیچ گزارش از دربی به دست ما نرسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۱۳:۰۷ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

نظر خود را ثبت کنید