مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش روند ارسال فیلم های دو دقیقه ای بخش گفت و گو با رئیس جمهوری پرسش مهر ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

علی رمضانی با اشاره به این که امکان ارسال فیلم های بخش «گفتگو با رییس جمهور» در برنامه شاد فعال شده است، جزئیات آن را تشریح کرد.

وی  با اشاره به در نظر گرفتن بخشی به عنوان «گفتگو با رییس جمهور»  در بیست و دومین فراخوان پرسش مهر با موضوع «ایران قوی»، گفت: دانش آموزان با ورود به بخش دانش آموزی خود در برنامه شاد، گزینه مربوط به «گفتگو با رییس جمهور» را مشاهده خواهند کرد که با انتخاب آن وارد دستیار(بات) دریافت فیلم خواهند شد.

رمضانی افزود: در بات، هر دانش آموز ملزم به ورود کد ملی و شماره تلفن ثابت/ همراه با کد شهرستان خواهد بود و بعد از تأیید کد ملی امکان ارسال فیلم گفت وگو با رییس  جمهور فراهم می شود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی،گفت: فیلم ارسالی باید با موضوع پرسش مهر ریاست جمهوری، یعنی «ایران قوی چه ویژگی هایی دارد ؟» و «نقش دانش آموزان در شکل گیری ایران قوی چیست ؟» و مدت زمان حداکثر دو دقیقه باشد.

رمضانی اعلام کرد: دانش آموزان تا پایان دی ماه امکان ارسال فیلم پیام های خود را خواهند داشت و فیلم های ارسالی در کانال کشوری پرسش مهر به آدرس @porseshmehr  در شبکه شاد بارگذاری خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است، در مراسم اختتامیه پرسش مهر از بیست و دو نفر از شرکت کنندگان منتخب این بخش، تجلیل به عمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۵:۵۰ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دکتر نادر توکلی درباره وضعیت کرونا در تهران با گذشت تعطیلات نوروزی، گفت: در حال حاضر خوشبختانه وضعیت بیماری مناسب شده و روند کاهشی شده است. ...

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه با توجه به دو سال آموزش آنلاین و خو گرفتن دانش‌آموزان به این نوع آموزش، در حال حاضر ...

دبیر کمیته اپیدمیولوژی کمیته علمی کرونا گفت: با درصد بالای ابتلا و واکسیناسیون، انتظار موج هفتم پس از بازگشایی ...

ثبت‌نام خارج از ظرفیت به خیال مجازی بودن آموزش‌ها، کلاس‌های درس شلوغ با بازگشایی کامل مدارس، تشکیل کلاسها در زیرزمین، عدم تحمل دانش‌آموزان ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی