سخنگوی شرکت گاز استان تهران گفت: گاز حدود ۷۰۰ مشترک محدوده جنوب غرب تهران فعلا قطع است که به‌زودی به شبکه متصل خواهند شد اما در کل اکنون شرایط عادی شده و شبکه در سرویس بوده و جریان گاز برقرار است.

امیرحسین جاودان درباره آخرین وضعیت اتصال گاز مشترکین جنوب غرب تهران که در حادثه عصر روز گذشته دچار آسیب شده بود، اظهار کرد: عملیات تعمیر و ترمیم خطوط انجام شده و در حال حاضر مامورین شرکت گاز برای وصل جریان گاز مشترکین اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه اکنون گاز ۹۰ درصد مشترکین وصل شده و تنها ۱۰ درصد باقیمانده است، گفت: این تعداد نیز به دلیل اینکه برای برقراری جریان گاز باید کل مشترکین یک آپارتمان و یا مجتمع مسکونی حضور داشته باشند، برقراری جریان  صورت نگرفته است.

او افزود: ما تلفن‌هایی در اختیار مشترکین قرار دادیم که به محض اعلام حضور غائبان نسبت به برقراری شبکه اقدام خواهیم کرد.

ساعت ۱۷:۵۸ روز گذشته بر اثر اصابت بیل مکانیکی پیمانکار شهرداری، خط لوله گاز در منطقه شادآباد در غرب تهران دچار حادثه و آتش سوزی شد که به دنبال آن گاز ۱۰ هزار مشترک قطع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۷:۱۳ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


هفته گذشته یک کشتی حامل میعانات گازی ایران به سواحل ونزوئلا رسید و حالا باید دید چرا آنها این محموله را خریدند.

اگرچه ایرانی‌ها در ۶ ماهه اول امسال حدود یک درصد گاز کمتری نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف کرده‌اند، آمارها نشان می‌دهد با شروع پاییز و خنک ...

طبق قانون اگر ادارات دولتی مصرف گاز خود را به 80 درصد سال گذشته نرسانند باید مشمول جریمه 50 درصدی قبوض گاز شوند ولی معلوم نیست چرا این قانون تاکنون ...

تحریم‌های غرب، اقتصاد روسیه را از زمان شروع جنگ در اوکراین ویران کرده است. روبل نیز برای مدتی به‌شدت ضربه خورد و تقریباً بیست درصد از ارزش ...

با توقف صادرات انرژی از روسیه به کشورهای اروپایی از طریق خط لوله نورد استریم 1، کشورهای اروپایی درصدد برداشت گاز شیل برآمدند.

نظر خود را ثبت کنید