رئیس سازمان صداوسیما از انجام مذاکرات با وزارت ورزش درباره حق پخش فوتبال‌های لیگ برتر خبر داد.

قرن نو - گروه ورزشی: پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در حاشیه مراسم روز دانشجو در گفت وگو با خبرنگاران از مذاکره  با وزارت ورزش برای توافق در خصوص حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی گفت: «ما با وزیر محترم ورزش توافق کرده ایم که مذاکره ای برای پیدا کردن راه حلی منصفانه در این خصوص داشته باشیم تا بتوانیم حق پخشی به ورزش باید اختصاص پیدا کند را پرداخت کنیم. ما معتقدیم که هم ورزش از صداوسیما و پخش برنامه های ورزشی سود می برد و هم صداوسیما از پخش ورزش سود می برد. سود مشترکی است که هر دو می بریم. بنابراین پیدا کردن فرمول مشترک خیلی کار سختی نیست. ما با وزیر محترم ورزش توافق کرده ایم که ان شاءالله بنشینیم و این راه حل را پیدا کنیم.»

ماجرای حق پخش تلویزیونی سال‌هاست که محل اختلاف باشگاه‌های ورزشی و صداوسیماست. پیش از این مجلس مصوبه‌ای داشت مبنی بر پرداخت حق پخش تلویزیونی به وزارت ورزش که اگرچه این رقم بسیار ناچیز بود اما صداوسیما از پرداخت همان هم امتناع کرده بود.

حالا باید دید حمید سجادی موفق می شود بالاخره ماجرای حق پخش را به سرانجام برساند یا نه.

۲۱:۱۶ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


به روزنامه‌های اواخر دوران قاجاریه اگر نگاهی بیندازید خواهید دید مطالب آنها در گشت و گذار و خورد و خوراک شاهان خلاصه می‌شد.

طبق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، میزان بودجه تخصیص یافته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، ۵ هزار و ۲۸۹ میلیارد ...

فیلم «بی همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی و بازی هدیه تهرانی و پرویز پرستویی که سه روز پیش و همزمان با «گربه سیاه» کریم امینی روی پرده سینما ...

هرچند رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده است حکم علی عسگری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس نهایی نیست؛ اما انتشار این حکم در فضای مجازی ...

نظر خود را ثبت کنید