آخرین هفته از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حذف تلخ پورتو در پرتغال همراه بود.

قرن نو _ گروه ورزشی: در گروه دوم این مسابقات دیدار پربرخورد پورتو و آتلتیکو مادرید در حضور مهدی طارمی با پیروزی سه بریک تیم اسپانیایی به پایان رسید. در این بازی  ستاره ایرانی پورتو دو موقعیت خوب گلزنی داشت که از دست داد تا در دقیقه 81 تعویض شود. برای تیم اسپانیایی در این بازی گریزمان در دقیقه ۵۶ کوریا ۹۰ ودی پائولو ۹۲ گلزنی کردند. تنها گل میزبان نیز در دقیقه ۹۶ از روی نقطه پنالتی توسط سرجیو الویرا به ثمر رسید. با این پیروزی  آتلتیکو به همراه لیورپول صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرد.

در این بازی خشن که چندین بار باعث درگیری بازیکنان  نیز شد دو بازیکن از پورتو و یک بازیکن از آتلتیکو از زمین بازی اخراج شدند. در بازی دیگر این گروه میلان در خانه دوبریک از لیورپول شکست خورد تا حذف شود . محمد صلاح در دقیقه ۳۶ و دیووک اوریگی ۵۵ برای شاگردان کلوپ گلزنی کردند و توموری در دقیقه ۲۹ تک گل میزبان را زد. در سایر بازی های مهم  رئال مادرید در گروه D با دوگل اینتر را شکست داد تا به با ۱۵ امتیاز به عنوان سرگروه صعود کند.

تونی کروس ۱۷ و مارکو آسنسیو در دقیقه ۷۹ برای رئال گلزنی کردند.

در بازی های گروه C آژاکس چهار بردو اسپورتینگ لیسبون را مغلوب کرد و دورتموند پنج برصفر بشیکتاش را در هم کوبید. از این گروه آژاکس و نماینده پرتغال صعود کردند.

۰۶:۳۰ ,۱۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


پورتو با پیروزی برابر میلان هم امتیاز با اتلتیکو در رده سوم جدول قرار گرفت.

گل‌های مهدی طارمی باعث شد پورتو به رتبه دوم جدول گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کند.

ستاره ایرانی پورتو تنها یک گل تا صدر جدول گلزنان اروپا فاصله دارد.

نظر خود را ثبت کنید