عنابستانی نماینده سبزوار درباره اصلاح اظهارات قالیباف درباره سیلی زدن او به سرباز راهور گفته: آقای قالبیاف آنقدر مساله برایش مهم نبوده که برود ببیند چه کسی درست گفته چه کسی غلط و بعد در تریبون اعلام عمومی کند؟ خیلی خنده دار است.

قالیباف چندین بار به خود من گفته من فیلم را نگاه کردم و از این فیلم اصلا سیلی در نمی‌آید و مشخص است که شما هل دادید. حالا تحت تاثیر فضای رسانه‌ای می‌گوید عنابستانی به من غلط گفته؟ اصلا فرض کنید من گفتم؛ ایشان نمی‌توانست رای را نگاه کند؟

آقای قالیباف می‌خواست برود به یک جلسه به این مهمی، نمی‌توانست رای دادگاه را نگاه کند؟ رئیس مجلس که وظیفه‌اش حضانت از مجلس و حفظ حیثیت مجلس است، یک مساله به این مهمی برایش اهمیت ندارد که یک حرفی می‌زند حرفش را عوض کند؟

یک نفر در دادگاه به جز مامور ناجا نگفته که سیلی زده شده است. هیچ کس شهادت نداده که سیلی در کار بوده است. من از روز ابتدایی گفتم مامور توهین کرده، من هم مامور را هل دادم.

رای دادگاه نوشته «ایراد ضرب بلااثر». ایراد ضرب بلااثر چه هست؟ هرچه ترجمه کنید. ما هم گفتیم فصل الخطاب رای دادگاه است.

هرچه دادگاه هر چه بوده، پرونده تمام شده است. آقای قالیباف هم به جای اینکه چیزی که نمی‌داند توضیح دهد، باید می‌گفت پرونده تمام شده و سرباز به عنوان توهین کننده قرار مجرمیتش صادر شده و قرار مجرمیت من هم به عنوان ایراد ضرب بلااثر صادر شده. هر دو طرف رضایت دادیم پرونده تمام شده است.

دادگاه بر اساس فیلم رای نداده است. دادگاه بر اساس فضای رسانه‌ای رای داده و گفته ایراد ضرب بلااثر. من از راهور می‌خواهم فیلم را منتشر کند.

آقای قالیباف سه روز قبل از رسانه‌ای شدن ماجرا کامل مطلع بود. ماجرا یک بهمن اتفاق افتاده و ۴ بهمن رسانه‌ای شده است. قالیباف کاملا مطلع بوده چرا کسی که از روز اول از ماجرا خبر داشته در فضای رسانه‌ای در توییتر علیه من توییت می‌زند؟ قطعا قالیباف تحت تاثیر رسانه و فضای مجازی است. ایشان سودای ریاست جمهوری هم داشته می‌خواسته فضای افکار عمومی را طرف خودش نگه دارد.

⁉️پیش از این عنابستاتی در واکنش به اظهارات اولیه قالیباف در دانشگاه شهید بهشتی مبنی بر "سیلی نزدن و هل دادن سرباز" توسط او، این سخنان را شجاعانه قلمداد کرده بود.

 

منبع: نامه‌نیوز

۱۵:۳۸ ,۱۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرانجام لیست شورای ائتلاف به سرلیستی مهدی چمران و پرویز سروری منتشر شد. در این لیست 12 نفر از نزدیکان قالیباف حضور دارند.

رییس مجلس شورای اسلامی تخلف رخ داده در زندان اوین را محرز دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مدافع فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی است، به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای حل مشکل «ای‌نماد» ...

محمدجواد حق‌شناس عضو پیشین شورای شهر نوشت: بسیاری از مشکلاتی که امروز در فضای عمومی شهر تهران در حوزه‌هایی چون اقتصاد شهری، آسیب‌های اجتماعی، ...

نظر خود را ثبت کنید