مجیدی برای فرار از بحران تساوی ها که چوبخط آن پر شده امروز باید برابر پیکان به هر ضرب و زوری شده به پیروزی برسد

قرن نو-گروه ورزشی: استقلال و پیکان در هفته نهم لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶ به مصاف هم خواهند رفت. یک دیدار فوق العاده حیاتی برای فرهاد مجیدی و شاگردانش که در 5 هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشدند.

سرمربی آبی ها در هفته های اخیر عدم نتیجه گیری تیمش را به مسائل داوری مرتبط دانسته،این در حالی است که انتقادات فنی زیادی هم به تیم او وارد بوده است.

با این همه مجیدی برای فرار از بحران تساوی ها که چوبخط آن پر شده امروز باید برابر پیکان به هر ضرب و زوری شده به پیروزی برسد. فراموش نباید کرد که آبی ها هفته آینده باید برابر سپاهان مدعی به میدان بروند و شاید عدم نتیجه گیری برابر پیکان، بازی برابر شاگردان نویدکیا را به یک دیدار سرنوشت ساز برای نیمکت استقلال تبدیل کند.

استقلال اما در صورت پیروزی برابر پیکان 17 امتیازی شده و درصورت ناکامی رقبا حتی میتواند دوباره صدرنشین شود.

اما آبی ها برای دیدار برابر پیکان دو بازیکن اصلی خود را به همراه ندارند. ووریا غفوری همچنان مصدوم است و محمدحسین مرادمند هم به دلیل محرومیت در این دیدار غایب خواهد بود.

در بازی امروز مانند دربی تهران حسین حسینی درون دروزاه آبی ها قرار خواهد گرفت. هر چند در بازی برابر پرسپولیس حتی شاهد یک ضربه به چارچوب هم نبودیم تا میزان آمادگی حسینی مشخص شود. با این حال گلر باتجربه آبی ها امروز شماره یک خواهد بود.

در خط دفاعی، مجیدی عارف آقاسی را جانشین مرادمند محروم خواهد کرد تا او در کنار یزدانی و دانشگر 3 دفاع میانی آبی ها را تشکیل بدهند.

در خط میانی  هم احتمالا روزبه چشمی، رضا آذری، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده و جعفر سلمانی نفرات مجیدی برای این مسابقه خواهند بود.

در خط حمله با وجود انتقاداتی که از دو بازیکن خارجی استقلال می شود اما به نظر می رسد ژستد و یامگا امروز هم حضور ثابتی در ترکیب آبی ها خواهند داشت.

هرچند احتمال حضور ارسلان مطهری به جای ژستد هم وجود دارد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر پیکان

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، رضا آذری، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده، جعفر سلمانی، کوین یامگا و رودی ژستد

۰۹:۰۳ ,۱۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیرعامل سابق استقلال با انتشار یک استوری به سرمربی این تیم کنایه زد.

بازیکن سابق استقلال به همراه چند چهره مشهور درگیر یک پرونده کلاه‌برداری شده‌اند.

کمیته انضباطی آرای خود در خصوص تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران را صادر کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی