استیوسن پس از المپیک، در رقابت‌های قهرمانی جهان غایب بود اما با قطعی شدن دیدار ایران و آمریکا از بازگشت خود به تیم ملی خبر داده بود.

قرن نو-گروه ورزشی: بعد از توافق دو فدراسیون کشتی ایران و آمریکا در حاشیه مسابقات جهانی نروژ قرار شد اواخر امسال این رویارویی در ایالات متحده برگزار شود. اما گابل دن استیوسن نابغه ۲۱ ساله سنگین وزن کشتی آزاد آمریکا که پیش از این خبر از بازگشت خود به تیم ملی داده بود درخواست عجیبی برای حضور در دیدار برابر ایران مطرح کرده است. 
او با قراردادن تصویر خود و امیرحسین زارع، از اسپانسر برگزار کننده این دیدار ۵۰ هزار دلار درخواست کرد تا برابر زارع در دیدار ایران و آمریکا به میدان برود. استیوسن پس از المپیک، در رقابت‌های قهرمانی جهان غایب بود و پس از عقد قرارداد با سازمان آمریکایی WWE، از خداحافظی زودهنگام خود با رشته کشتی خبر داد.

استیوسن پیش از این در صفحه شخصی خود نوشته بود:"به ایران بگویید امیرحسین زارع را به آمریکا بفرستد". موضوعی که با استقبال زارع مواجه شد و وی نیز عنوان کرد مشتاق رویارویی با استیوسن است.

۰۹:۴۵ ,۲۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با انتخاب سجاد عباسپور در وزن 55 کیلوگرم ترکیب تیم ملی برای مسابقات جهانی نروژ مشخص شد.

تیم ملی کشتی ایران با کسب هفت مدال به کار خود در مسابقات جهانی پایان داد.

بلیت فروشی دیدار دوستانه کشتی آزاد تیم های ملی آمریکا و ایران که ۲۱ بهمن در آرلینگتون تگزاس برگزار می‌شود، از همین حالا آغاز شده است.

یک حامی مالی فدراسیون کشتی به اعضای تیم ملی ایران پاداش قابل توجهی اهدا کرد.

نظر خود را ثبت کنید