دو سرمربی سابق تیم ملی ایران شاید حضور همزمان شان این بار در مصر تکرار شود.

قرن نو-گروه ورزشی: کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ در زمان حضور در ایران جنگ های رسانه ای زیادی با هم داشتند و یک دوقطبی بزرگ را در میان هواداران فوتبال ایران شکل دادند.

اما گویا این ماجرا این بار قرار است در مصر تکرار شود. کی روش مدتی است که هدایت این تیم آفریقایی را برعهده گرفته است اما ممکن است یک پیشنهاد جذاب برانکو را همراهی این کشور کند.

ایوانکوویچ در گفت و گویی که در برنامه شماره 10 با کریم رمزی در شبکه یک مصر گفت: الزمالک تیمی خوب با تجربه عالی و گروهی از بازیکنان برجسته است و با توجه به این بزرگی می توان با این تیم به مقام قهرمانی نیز رسید. الزمالک تیمی است که از هدایت آن لذت می برید.

 وی ادامه داد: در کرواسی، فرانسه، چین و آلمان سابقه مربیگری دارم. خوشحالم که فرصت هدایت الزمالک نیز برایم فراهم شده است. آنها در کنار الاهلی بزرگترین تیم های مصر هستند و تعداد زیادی از ملی پوشان را در ترکیب خود دارند.

بعد از این گفت وگو هواداران تیم ملی عمان از صحبت های برانکو خشمگین شده اند چرا که او همچنان با این تیم قرارداد دارد اما به سادگی از پیشنهاد جدید خود استقبال کرده است. باید دید در نهایت این مربی کروات چه تصمیمی در خصوص آینده اش خواهد گرفت.

۱۱:۰۰ ,۲۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربیان سابق تیم ملی ایران تنها یک گام تا تقابل جذاب با هم فاصله دارند.

با لغو بازی ایران برابر روسیه گفته می‌شد که قرار است تیم ملی برابر یک تیم از حوزه خلیج فارس به میدان برود.

برانکو ایوانکوویچ می‌گوید تیم ملی کشورش قهرمان جام جهانی خواهد شد.

نظر خود را ثبت کنید