مجیدی در خصوص دیدار با نود ارومیه گفت: ما در بازی پیش رو سعی می‌کنیم از افرادی استفاده کنیم که شانس کم‌تری در بازی‌ها داشته‌اند

قرن نو-گروه ورزشی: فرهاد مجیدی، در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل نود ارومیه در رقابت‌های جام حذفی گفت:‌ ما با تیمی بازی داریم که شناخت زیادی از آن نداریم اما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم.

او در پاسخ به این سوال آیا در بازی با نود ارومیه از بازیکنان ذخیره خود استفاده می‌کند؟ گفت: با صحبتی که با کادر داشتیم، به چند بازیکن که بیش‌تر در لیگ بازی کردند، استراحت می‌دهیم. ما برای ۲۰ بازیکنی که می‌خواهیم انتخاب کنیم کار بسیار سختی داریم. ما در بازی پیش رو سعی می‌کنیم از افرادی استفاده کنیم که شانس کم‌تری در بازی‌ها داشته‌اند.

وی درباره مصدومان تیمش گفت: تنها بازیکنی که در اختیار نداریم، رشید مظاهری است که شرایط بازی را ندارد. وریا غفوری هم طی ۳ روز آینده به جمع تیم اضافه می‌شود.

مجیدی درباره حضور تیم در رقابت‌های جام حذفی با توجه به نایب قهرمانی در ۲ فصل پیاپی گفت: با توجه به این که ۲ سال در فینال جام حذفی بودیم و موفق به کسب جام نشدیم، روی این جام حساب ویژه‌ای باز کردیم و امیدوارم ناکامی فصل‌های گذشته را جبران کنیم.

سرمربی استقلال درباره مشکلات زمین تمرین تیمش گفت: من در کنفرانس قبلی هم گفتم، یکی از معضلات ما شرایط زمین تمرین ماست. مدیران باشگاه تلاش کردند و موفق شدند زمین دانشگاه تهران را برای ما فراهم کنند اما مسوولان باشگاه در تلاش هستند تا یک زمین تمرین خوب برای ما فراهم کنند.

مجیدی درباره حکم کمیته انضباطی درباره بازیکن گابنی تیم گل‌گهر و تاثیر ۲ امتیاز کسب شده از این حکم خاطرنشان کرد: شرایط لیگ و بازی‌ها طوری است که امکان ندارد که یک تیم با یک امتیاز یا ۲ امتیاز، قهرمانی را از دست بدهد. مهم این است که ما بازی‌های پیش رو را پیروز شویم. اگر یادتان باشد، سپاهان مقابل پرسپولیس بازی نکرد و پرسپولیس سه امتیاز گرفت و در آن موقع اختلاف ما با پرسپولیس بیش‌تر شد. مهم این است که ما در ۲۰ بازی آینده عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشیم و پیروز میدان شویم.

دو تیم استقلال و نود ارومیه، فردا (یک‌شنبه)، در چارچوب رقابت‌های جام حذفی در ورزشگاه آزادی، ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم می‌روند.

۱۵:۳۶ ,۲۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی استقلال طبق قولی که داده بود تیمش را با تمام قوا به مصاف سپاهان فرستاده است.

هافبک سایپا با قراردادی دوساله به استقلال پیوست.

مجیدی برای فرار از بحران تساوی ها که چوبخط آن پر شده امروز باید برابر پیکان به هر ضرب و زوری شده به پیروزی برسد

سرمربی استقلال لیست بازیکنان این تیم برای بازی مقابل استقلال را اعلام کرد.

نظر خود را ثبت کنید