مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش می‌گوید کنفدراسیون فوتبال آسیا را در خصوص مالکیت سرخابی‌ها قانع کرده‌اند.

قرن نو - گروه ورزشی: علی رغبتی در گفت و گو با بخش خبری تلویزیون در خصوص مالکیت استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: مالکیت به هرشکلی متعلق به دولت است. خوشبختانه با نامه‌ای که دیروز سازمان خصوصی سازی در اختیار وزارت ورزش گذاشت، وزیر هم این موضوع را تایید و تاکید کرد که در بهمن یا فوریه 2022 فرایند واگذاری سهام دو باشگاه از طریق فرابورس آغاز می شود. 

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش تصریح کرد: طبیعتا در یک برنامه زمانبندی به تدریج تا جاییکه لازم است این سهام واگذار می‌شود. این بزرگترین موضوعی بود که باید AFC‌ را قانع می‌کردیم که باشگاه‌ها در حال پیدا کردن مالکیت خصوصی هستند. این مالکیت از دولت منتقل می‌شود و سهامداران متفاوت هستند.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات با این رویه کاملا حل می شوند، گفت: به هرحال برای هر سه باشگاه ایرانی مواردی را اعلام کرده بودند. بعضی از مباحث که به وزارتخانه مربوط بود و مشخصا همین موضوع را انجام دادیم. سایر موارد را تا جایی که من در جریانم و با مدیران دو باشگاه هم در ارتباط بودم، انجام دادند. نزدیک به 300صفحه مدارک و مستندات در خواست شده را بارگذاری کردند. امیدواریم این مساله حل شود ولی باید منتظر باشیم.

۱۳:۰۵ ,۰۷ دی ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


باشگاه استقلال با اشاره غیرمستقیم به تصمیم جنجالی اکبریان در بازی برابر نفا ابادان در لیگ هجدم از این داور خواسته تا خاطرات تلخ هواداران استقلال ...

ستاره سابق استقلال علاقه زیادی برای پیوستن به پرسپولیس دارد.

رقم قراردادهای دو تیم استقلال و پرسپولیس برای فصل جدید مشخص شد.

سرمربی پرتغالی استقلا امروز احتمالا تغییرات مهمی در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد.

مدت تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال ایران کاهش یافت.

نظر خود را ثبت کنید