از ظهر امروز تاکنون ریزش قیمت‌ها در بازار سکه و ارز شدت گرفته؛ به‌طوری‌که هر دلار آمریکا از 26 هزار و 889 تومان در ظهر امروز درحال‌حاضر به قیمت 26 هزار و 837 تومان رسیده است.

قرن نو ـ گروه اقتصادی: در کنار ریزش قیمت ارز، روند قیمت‌ها در بازار سکه نیز ریزشی شده؛ به‌طوری‌که هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی از ظهر امروز تاکنون سیصد هزار تومان ارزان شده و درحال‌حاضر یازده میلیون و 737 هزار تومان قیمت خورده است.

هر قطعه سکه امامی نیز در این مدت کاهش قیمت 299 هزار تومانی را تجربه کرده و درحال‌حاضر دوازده میلیون و 471 هزار تومان قیمت خورده است.

هر قطعه نیم‌سکه با کاهش قیمت صد هزار تومانی از ظهر امروز تاکنون به قیمت شش میلیون و 540 هزار تومان رسیده و هر قطعه ربع سکه نیز در این مدت پنجاه هزار تومان ارزان شده و درحال‌حاضر سه میلیون و 625 هزار تومان قیمت خورده است.

5965

۱۷:۲۴ ,۱۹ دی ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


هر دلار آمریکا در صرافی های رسمی به قیمت ۲۶ هزار و ۷۰ تومان و هر یورو ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان داد و ستد می شود .

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان کاهش یافته است،‌گفت: این روزها طلا و سکه دیگر خریداری ندارند.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه) با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد.

رئیس‌کل بانک مرکزی می‌گوید تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه مجلس برای درنظر گرفتن نرخ ارز برمبنای دلار 17هزار و500تومان در بودجه1400 نه‌تنها به نفع ...

قیمت دلار امروز افزایش یافت و به ۲۶,۰۲۰ (بیست و شش هزار و بیست ) تومان رسید. در مقابل طلا و سکه کاهش قیمت را تجربه کردند.

نظر خود را ثبت کنید