محمدباقر قالیباف شامگاه پنجشنبه پیامی به یادواره شهدای غرب مشهد ارسال کرد و ضمن عذرخواهی از حضور نیافتن خود در این مراسم تاکید کرد که قدردان همه دست‌اندرکاران یادواره شهدای غرب مشهد هستم.

به گزارش تسنیم، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی پس از قرائت پیام محمدباقر قالیباف، علت غیبت وی را نه ابتلا به کرونا که آنفلوآنزا عنوان کرد که با نظر پزشکان مبنی بر ضرورت استراحت وی، برخی از برنامه‌ها از جمله حضور رئیس مجلس در آیین یادواره شهدای غرب مشهد لغو شد.

۰۸:۴۷ ,۲۴ دی ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس مجلس گفت: شورای شهر در سطح محلی انجام وظیفه می کند و فرصت بزرگی برای مردم است تا چهره مدیریتی کشور را نسبت به نقدها تغییر دهند.

رئیس مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ و کمیسیون شوراها و امور داخلی مأموریت داد که موضوع اخلال در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را بررسی کرده و به مجلس گزارش ...

از مجلس اول این روال بوده که برخی چهره‌ها در ادوار مجلس حضور و نقش پررنگ‌تری داشته‌اند یا به «لابی‌من»های پارلمان معروف هستند.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: اخیرا نزدیکان قالیباف و همچنین برخی نمایندگان مدعی شدند که «محرمانه بودن» اموال مسئولان توسط مجمع تشخیص مصلحت ...

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به چالش های حوزه مسکن، گفت:حل چالش‌های سیاستگذاری و اقتصادی، مشکل مسکن را رفع می‌کند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی