مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور از ۱۲۵ میلیون دُز عبور کرده همچنین در شبانه‌روز گذشته ۲۵۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور شناسایی شده است.

به گزارش قرن نو  و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:تا کنون ۶۰ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۸۹۶ نفر دُز اول، ۵۳ میلیون و ۱۸ هزار و ۳۲۵ نفر دُز دوم و ۱۱ میلیون و ۹۷۴ هزار نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۲۵ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۲۲۱ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۲۹۱ هزار و ۵۲۳ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۲۴ دی ماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۳۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۸۵ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۲۱۷ هزار و ۳۲۰ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۲۶ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۶۰ هزار و ۶۸۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

یک هزار و ۴۰۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۴۳ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۳۶۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

۱۶:۱۷ ,۲۴ دی ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور ۳۳هزار و ۸۱۷ ابتلای جدید کووید ۱۹ شناسایی شد و متاسفانه ۳۰۳ بیمار نیز جان خود ...

هزینه هر شب بستری در بخش ICU بیمارستان خصوصی حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است اما حالا با پر شدن بیمارستان‌ها قیمت‌ها ۳ برابر شده است.

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که ابتلا به کووید-۱۹ در دوران بارداری می‌تواند خطر زایمان زودرس را تا ۶۰ درصد افزایش دهد.

رئیس کمیته اپیدمیولوژی کشوری کرونا با تاکید بر اینکه تا ۸ ماه پس از تزریق دُز دوم واکسن، نیازی به دُز یادآور نیست گفت: دُز یادآور فقط برای افرادی ...

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۱۲ هزار نفر از مردم کشور در یکسال اخیر به زیر خط فقر ناشی از پرداخت ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی