مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان از پیدا شدن پیکر بی‌جان کودک پنج ساله‌ای که در جریان سیل شهرستان ریگان مفقود شده بود خبر داد.

رضا فلاح  با اشاره به غرق شدن ۲ کودک هشت و پنج ساله در رودخانه ای در روستای ناصرآباد چاه ملک از توابع شهرستان ریگان طی روز گذشته گفت: این ۲ برادر حین بازی در حاشیه رودخانه به درون آب افتادند و غرق شدند. 

وی با اشاره به تلاش ۳۵ ساعته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در عملیات جست وجوی این ۲ کودک افزود: روز گذشته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر اولین کودک مفقود شده را پیدا کردند. 

فلاح خاطرنشان کرد: عصر امروز نیز حوالی ساعت ۱۴ نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، بسیج و مردمی موفق شدند کودک دوم مفقود شده را پیدا کنند و به عوامل مربوطه تحویل دادند. 

وی تصریح کرد: در این عملیات جست و جو ۴۵ امدادگر و نجاتگر در قالب ۹ تیم امدادی از شهرستان های ریگان، بم و فهرج حضور داشتند.

به گزارش ایرنا طی ۴۸ ساعت گذشته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر پیکر سه فرد مفقود شده در شهرستان های قلعه گنج و ریگان را پیدا کرده اند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۶:۲۳ ,۲۸ دی ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


ریس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از گرفتاری ۱۷ استان کشور در سیل و آبگرفتگی هفته گذشته خبر داد و گفت که تاکنون ...

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت:حدود ۱۰ شهرستان دیگر در استان دچار سیلاب شده‌اند و از دو روز پیش ستاد بحران استان هشدار نارنجی ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی