سرمربی پرسپولیس به حواشی چند وقت اخیر در خصوص این باشگاه واکنش نشان داد.

قرن نو - گروه ورزشی: یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار برابر فولاد اظهار کرد: فردا یکی از مهمترین بازی‌های فصل را در پیش داریم؛ برابر تیم خوبی که هم در حملات و دفاع خوب است. فکر می‌کنیم شاهد بازی فنی و تاکتیکی از دو تیم خواهیم بود باید تلاش کنیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. با توجه به شرایط جدول سه امتیاز خانگی‌به ما کمک می‌کند.

وی درباره استعفای خود بعد  از دیدار برابر فولاد هم گفت: این صحبت‌ها قبل از بازی برابر فولاد تمرکز ما را بهم می‌زند.به این سوال بعدا هم می‌توان جواب داد.

وی  درباره مشکلات مالی هم گفت: دیشب دیداری با آقای درویش داشتم و قرار است فردا به بازیکنان پرداختی داشته باشند. بحث ما مالی نیست، بحث بی تفاوتی است. بعد از قهرمانی این اتفاق زیاد رخ داد. الان دنبال حداقل‌ها هستم. ما  استادیوم برنابئو را نخواستیم. فقط زمین تمرین مناسب داشته باشیم و پرداختی‌ها هم انجام شود. تیم ۴۰ و ۵۰ میلیون هوادار دارد. برخی می‌گویند ما پولکی هستیم اما همه زندگی خودمان را گذاشتیم. کسی که از بیرون نگاه می کند اصلا فکر نمی‌کند این بازیکنان مشکلات داشته باشند. خواسته زیادی نداریم و فقط حداقل‌ها را می‌خواهیم فراهم باشد. به هرکس می‌گوییم به دنبال زمین تمرین هستیم و انقدر پول داده‌اند و مدیرعامل نداریم، باورش نمی‌شود. برخی فکر می‌کند با آقای درویش زاویه داریم اما اینگونه نیست. او پرسپولیسی قدیمی است و همه او را می‌شناسند.  او از خیلی از مشکلات خبر نداشت و وقتی آمد در جلسه با ما از مشکلات با خبر شد.

گل‌محمدی در ادامه درباره نقل‌و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل هم گفت: همه تیم‌ها در نیم فصل تغیراتی خواهند داشت. درباره این موضوعات صحبت کردیم و اتفاقاتی رخ خواهد داد. اگر دنبال بازیکنی باشیم در باشگاه مطرح می‌کنیم نه در رسانه‌ها. روی  اسامی صحبتی‌ ندارم چون اسامی زیادی مطرح شده است.

او در ادامه درباره اظهارات بیژن ذوالفقارنسب عضو هیات‌مدیره پرسپولیس هم گفت: این صحبت‌ها مربوط به کنفرانس قبل از بازی نیست. ان‌شاءالله خیر است.

وی درباره مصاف تیمش برابر فولاد در سوپرجام هم گفت: تیم فولاد با تیمی که فردا برابر ما بازی می کند قهرمان جام‌حذفی شده، این  نشان می‌دهد تیم خوبی هستند و امکانات خوبی دارند و نکونام تاثیرات مثبت خود را گذاشته است. آنها با نظم هستند. بازی فردا از همه چیز مهم‌تر است. مهم‌ترین بازی که در پیش داریم بازی فردا است. برای سوپرجام هم فرصت هست که صحبت کنیم.

او درباره  عملکرد تیم ملی بانوان برابر هند هم گفت: امتیاز مهمی را گرفتند. به خانم ایراندوست تبریک می‌گویم. واقعا چشم به راه این هستیم نتایج خوبی بگیرند و دعای ما پشت سر آن‌هاست.

۱۴:۲۰ ,۰۱ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی پرسپولیس از جامعه داوری به دلیل اتفاقات دربی تهران عذرخواهی کرد.

حامد لک در آستانه دیدار برابر هوادار استوری را منتشر کرد که برای او حاشیه ساز شد.

سرمربی پرسپولیس امروز جلسه ای با مدیرعامل باشگاه داشت.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص شرایط مالی این باشگاه و احکام رسیده از سوی فیفا توضیحاتی ارائه کرد.

در روزهای اخیر جلسه‌ای بین کادر فنی و دروازه‌بان پرسپولیس برگزار شد تا با رفع مشکلات موجود، حامد لک بتواند در تمرینات گروهی حاضر شود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی