هافبک ملی‌پوش پرسپولیس می‌گوید بعد از بازی‌های تیم ملی پیشنهاد خارجی زیادی دریافت کرده است.

قرن نو - گروه ورزشی: وحید امیری این فصل یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بوده است. هافبک هجومی سرخ ها که بعد از یکی دونمایش انتقاد آمیز برابر ذوب آهن در جام حذفی درخشش فوق العاده ای داشت مهمان برنامه اینترنتی فوتبال ۱۱ بود. او در پاسخ به این سوال که آیا در این فصل پیشنهادی از تیم های خارجی داشته یا نه گفت:"  بعد از ۲ بازی گذشته تیم ملی و عملکردی که داشتم پیشنهادهای زیادی دریافت کردم اما اینجا تعهد دارم و می‌خواهم بمانم چون تا به اینجای فصل سختی زیادی کشیدیم و می خواهیم به نوعی از ۵ قهرمانی گذشته پرسپولیس دفاع کنیم."

او در باره هدف پرسپولیس در لیگ بیست و یکم اظهار داشت : "هدف جمعی ما در پرسپولیس این است که امسال هم قهرمان لیگ برتر شویم. به دلیل مشکلاتی که در باشگاه پرسپولیس وجود داشته تا اینجای فصل سختی بسیاری را تحمل کرده‌ایم اما برای قهرمانی مصمم هستیم. شاید هر تیم دیگری جای ما بود با این مشکلات و این نوع پرداختی در اینجای جدول نبود."

هافبک شماره ۱۹ قرمزها به مشکلات مدیریتی پرسپولیس اشاره کرد و گفت: "پرسپولیس یک نیم فصل بدون مدیرعامل و هیات مدیره کامل اداره شد. آقای سمیعی استعفا داد و آقای صدری هم جایگاه مشخصی نداشت و خودش نمی‌دانست که می‌ماند یا می‌رود. این بلاتکلیفی مدیریتی خیلی به ما ضربه زد."

۱۷:۱۰ ,۰۱ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بازیکن سابق استقلال به همراه چند چهره مشهور درگیر یک پرونده کلاه‌برداری شده‌اند.

مهاجم تراکتور نسبت به خبر مذاکره با پرسپولیس واکنش نشان داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تایید دریافت وام ١٠ میلیارد تومانی از فدراسیون فوتبال گفت: با تامین منابع مالی در اسرع وقت این مبلغ پرداخت خواهد ...

مهاجم سابق سرخ‌ها تصمیم به بازگشت به فوتبال ایران را دارد.

مهاجم پرسپولیس امروز در نهایت زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی