پرسپولیس با کسب اولین۳ امتیاز نیم فصل هم امتیاز با استقلال شد.

قرن نو-گروه ورزشی:در اولین بازی از دور برگشت لیگ برتر پرسپولیس و فولاد از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید.

در نیمه اول این بازی فولادی ها بر خلاف تصور بازی را هجومی آغاز کردند و برای دقایقی پرسپولیسی ها را در یک سوم دفاعی خودشان عقب نگه داشتند. شاگردان نکونام در این دقایق دو بار هم تا آستانه باز کردن دروازه پرسپولیس پیش رفتند اما واکنش های حامد لک مانع گلزی آنها شد.

در ادامه این پرسپولیس بود که روی حرکات عبدی و ترابی می توانست دروازه فولاد را باز کند اما موقعیت های این تیم هم از دست رفت تا در نهایت بازی دو تیم در نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم مانند اکثر بازی های این فصل تیم یحیی بر بازی مسلط شد و در نهایت در دقیقه ۵۰ به گل رسید. در این صحنه ضد حمله بازیکنان پرسپولیس با پاس مهدی ترابی به وحید امیری همراه شد که مدافع فولاد روی توپ اثر گذاشت اما این اثر توپ را به عبدی رساند و او به شکل سرضرب دروازه را گشود و تیمش را پیش انداخت.

در ادامه یحیی گل محمدی که جناح راست تیمش با حضور صفروف آسیب پذیر بود مهدی شیری و هنانوف را به زمین فرستاد تا از شدت فشار فولادی ها کم کند.

در نهایت این بازی با همان برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید تا سرخ ها با ۳۵ امتیاز به استقلال برسند و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار بگیرند.

۱۹:۵۷ ,۰۲ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرخابی‌ها امروز در شرایطی به مصاف هم می‌روند که استقلال تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد اما در آن سوی میدان یحیی گل‌محمدی 3 بازیکن خود ...

رقم پیشنهادی یکی از چهره‌های مطرح نقل‌وانتقالات برای یک فصل حضور در تیم‌های ایرانی شگفت‌انگیز است.

سرخ‌ها در اعتراض به شرایط مالی‌شان استوری مشترکی را منتشر کردند.

مربی پرسپولیس به شایعه جذب قوچان نژاد در نیم فصل واکنش نشان داد.

نظر خود را ثبت کنید