در آستانه بازی ایران و عراق، رقیب تیم ملی مدعی شده که رفتار مناسبی با آنها صورت نگرفته است.

قرن نو-گروه ورزشی: مثبت شدن تست چند بازیکن تیم ملی عراق در تهران با اعتراض شدید مسئولان فدراسیون این کشور مواجه شده است.

العین در این خصوص  گزارش داده که فدراسیون فوتبال عراق در همین رابطه بیانیه ای منتشر کرده اند که در آن  از ارسال شکایت نامه رسمی خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین ارائه آن به ناظر بازی حساس با ایران خبر داده اند.

غیث مهنا مدیر تیم ملی فوتبال عراق گفت: در نامه ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشتیم همه اتفاقاتی را که  از همان لحظه ورود کاروان ما به ایران رخ داد بیان کرده ایم به طوریکه در اعلام نتیجه تست ها تاخیر شد و تست ۶ نفر از کاروان ما هم دوباره گرفته شد این درحالی بود که نتیجه سه نفر از آنها متفاوت با بار نخست بود.

او ادامه داد: گذشته از تاخیر و این اتفاقاتی که رخ داد باید بگویم که بازرس بهداشتی به ما اعلام کرد که  همه تست های که گرفته شده تا ساعت ۱۰ شب منفی شد به استثنای یک بازیکن و یک عضو اداری. ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه ما را غافلگیر و اعلام کردند که ۴ بازیکن  و یک عضو اداری به ویروس مبتلا هستند اما ما این گزارش را رد کردیم و منتظر اعلام نتیجه نهایی در ساعت های پیش رو هستیم.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال عراق، ۸ بازیکن این کشور دیدار برابر ایران را در انتخابی جام جهانی از دست داده اند.

۰۹:۱۱ ,۰۷ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مسؤلان تیم ملی عراق از مقامات ایرانی مربوطه خواسته‌اند تا برای اطمینان از اعضایی که تست شان مثبت بوده، دوباره تست کرونا گرفته شود.

دومین تست سردار آزمون هم مثبت شد تا او غایب بزرگ تیم ملی در بازی با عراق باشد.

تیم‌ملی ایران امشب در حالی به مصاف امارات خواهد رفت که شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

نظر خود را ثبت کنید