سایت «تلوبیون» که پخش برنامه های صداوسیما را در دستور کار دارد، سه شنبه ـ ۱۲ بهمن ماه ـ مورد حمله های سایبری قرار گرفت.

حساب رسمی تلوبیون در توییتر از ساعاتی قبل اعلام کرده بود که زیرساخت های این سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صـداوسـیما روز ۱۱ بهمن ماه از ۲ بامداد تا ساعت ۲۳ دچار اختلال شد و برنامه های چندین شبکه در این بازه زمانی به شکل ناقص آرشیو شد.

در ادامه هم در ساعات اخیر ویدوئویی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می شود که حاکی از آن است که تلوبیون با اختلال در پخش برنامه‌ها مواجه شده است.

تلویزیون تعاملی تلوبیون در آخرین مطلب منتشرشده در حساب کاربری اش در توییتر، با تایید حملات سایبری، تاکید کرده است:

«امروز علی رغم حملات سایبری گسترده، تلوبیون میزبان بیش از ۴ میلیون مراجعه کاربر برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و امارات بود. همچون گذشته در تلاشیم با سرویس دهی پایدار به ارتقای تجربه کاربری و بهبود کیفیت بپردازیم.»

تلوبیون حمله های سایبری را تایید کرد

 روز پنجشنبه ـ هفتم بهمن ماه ـ هم تعدادی از شبکه های رادیو و تلویزیونی در صداوسیما برای لحظاتی هک شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۰۸:۲۱ ,۱۳ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: ۱۰ روز گذشته در نشستی با رئیس سازمان صدا و سیما برگشت عادل فردوسی پور به برنامه ۹۰ شبکه ۳ را مطرح کرده‌ام.

روز گذشته بود که در جریان حضور رئیس‌جمهور و هیأت همراه برای میثاق با آرمان‌های امام(ره) هنگام سخنرانی آیت‌ا... سیدحسن خمینی، یادگار امام(ره)، ...

نادر سلیمانی می‌گوید متاسفانه این داغ روی من ثبت شده است و هرکاری بکنم، می‌گویند همان تیپ ثابت را بازی می‌کنی. او می‌افزاید جواد عزتی، بازیگر ...

حمله کلاسیک روسیه به اوکراین، با نبردی دیگر در عرصه رسانه های اجتماعی همراه شده است، نبردی که این بار دیگر روسیه در آن دست بالا را ندارد.

نظر خود را ثبت کنید