پرسپولیس و فولااد امروز در شرایط متفاوتی به مصاف هم خواهند رفت.

قرن نو-گروه ورزشی: بازی سوپرجام فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ عصر امروز  و از ساعت 17:15 در سیرجان میان فولاد و پرسپولیس برگزار می‌شود. پرسپولیس فصل گذشته برای پنجمین‌بار متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شد و فولاد هم با شکست‌دادن استقلال در فینال جام‌حذفی توانست این جام را برای نخستین‌بار تصاحب کند. 

دیدار دو تیم در شرایط برگزار خواهد شد که یحیی گل محمدی 4 بازیکن تاثیرگذارش را در اختیار ندارد. عیسی آل کثیر، سیامک نعمتی و میلاد سرلک بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهند بود. ضمن اینکه احسان پهلوان هم دیشب اعلام شد که به دلیل ابتلا به کرونا این بازی مهم را از دست داده است.

در سوی مقابل اما فولاد به عنوان پرکارترین تیم نقل و انتقالات شرایط خوبی برای این بازی دارد. آنها در نیم فصل موفق شدند خلعتبری، گردان، رضاوند آقاسی و  کوشکی را جذب کنند تا شکل و شمایل تیم نکونام برای این بازی کاملا تغییر کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

«حامد لک»  در بازی امروز همچنان دروازه‌بان اول پرسپولیس است این در حالی است که هنوز قرارداد احمد گوهری گلر جدید پرسپولیس به دلیل بدهی داخلی این باشگاه ثبت نشده است.

در خط دفاعی مهدی شیری، سعید آقایی، سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی، چهار مدافع سرخ‌پوشان در برابر فولاد را تشکیل خواهند داد.

خط میانی سرخ ها هم در غیاب سرلک،نعمتی و پهلوان، با حضور کمال‌الدین کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، علی شجاعی و رضا اسدی تشکیل خواهد شد. میلاد سرلک که در اردوی تیم‌ملی مصدوم شد در این دیدار مهم حضور ندارد و به‌نظر می‌رسد رضا اسدی توفیق اجباری پیدا کرده تا در میانه زمین برای پرسپولیس بازی کند.

اما در خط حمله سرخ ها در این بازی مهدی عبدی و وحید امیری به میدان خواهند رفت. عبدی پیش از تعطیلات نیم فصل روند خوبی در گلزنی داشت و امروز هم امید اول سرخ ها برای باز کردن دروازه فولاد است.

به این ترتیب سرخ ها با این ترکیب احتمالا به مصاف فولاد خواهند رفت:

حامد لک، مهدی شیری، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، سعید آقایی، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، رضا اسدی، مهدی ترابی، علی شجاعی، وحید امیری و مهدی عبدی

۰۹:۳۵ ,۱۸ بهمن ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دو هافبک دفاعی پرسپولیس در دیدار برابر فولاد در اهواز در ترکیب سرخ‌ها حضور ندارند.

پرسپولیس با کسب اولین۳ امتیاز نیم فصل هم امتیاز با استقلال شد.

هافبک سابق استقلال در تیررس پرسپولیس قرار گرفته است.

ستاره هلندی پرسپولیس به دلیل آماده نبودن در دیدار برابر فولاد حضور نخواهد داشت.

نظر خود را ثبت کنید