داریوش مهرجویی، در یک ویدئو، از پشتیبانی اهالی سینما از خودش و نمایشِ فیلم «لامینور» تشکر کرد و توضیح داد عصبانیت پیشین او بر اثر اطلاعات نادرست بوده است.

 داریوش مهرجویی، کارگردان پیشکسوتِ سینمای ایران، با انتشار ویدیویی تازه، از اهالی سینما برای حمایت از خود تشکر کرد و از اکران فیلم «لامینور» در عید فطر سال آینده خبر داد.

او در این ویدئو گفت: «اهالی سینما حسابی پشتیبان من بودند، اصلا انتظار چنین حمایتی را نداشتم. با توجه به این‌که پروانه نمایش این فیلم صادر شده است، ان‌شالله در عید فطر شاهد نمایش این فیلم باشیم و امیدوارم از فیلم خوش‌تان بیاید.»

این کارگردان درباره عصبانیتش در ویدئو قبلی که منتشر کرده بود، توضیح داد: «به من اطلاعات غلط دادند و من کمی غصه‌دار شدم، این، یک سوتفاهم بود که خوشبختانه رفع شد. الان خیلی خوشحالم ، همه‌تان را می‌بوسم و عاشقتان هستم.»

پس از آن‌که «لامینورِ» داریوش مهرجویی، از اکران نوروزی حذف شد، این کارگردان به تندی به سازمان سینمایی اعتراض کرد که با پشتیبانی هنرمندان سینما و رسانه ها روبه‌رو شد. سرانجام، دیروز، پروانه نمایش این فیلم دوباره تمدید شد که قرار است در عید فطر سال آینده، روی پرده برود.»

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۱۰:۳۱ ,۱۹ اسفند ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


فیلم «قهرمان» ساخته «اصغر فرهادی» در ویترین پاییزه جشنواره بین‌المللی فیلم میامی از بهترین‌های سینمای جهان، به نمایش گذاشته می‌شود.

بیست و ششمین جشنواره فیلم «اسپلیت» میزبان 2 فیلم ایرانی خواهد بود.

همزمان با تحویل فیلم به دبیرخانه، فیلم سینمایی «لایه‌های دروغ» آماده نمایش در جشنواره فیلم فجر شد.

«سگ‌بند» در کمتر از پنجاه روز جزو پنج فیلم پرفروش تاریخ سینماى ایران شد.

نظر خود را ثبت کنید