کلید برق هوشمند جدید شیائومی در وهله اول برای کنترل هوشمند لامپ‌های معمولی و ارائه روش‌های مختلف کنترلی به کار می‌رود و کاربران می‌توانند با استفاده از این کلید برق هوشمند به راحتی و به طور هوشمندانه انواع لامپ‌ها از جمله لوستر، لامپ فلورسنت، نورافکن، لامپ دیواری، لامپ سقفی، میله نور و ... را با حداکثر توان ۲۲۰۰ وات کنترل کنند.

شیائومی به تازگی یک کلید برق هوشمند بنام MIJIA Smart Switch Zero Fire Edition عرضه کرده است. این محصول یک ارتقاء جزئی از سوییچ هوشمند MIJIA است که سال گذشته عرضه شد. کلید برق هوشمند جدید شیائومی با قیمت کمی بالاتر (حدود ۱۴ دلار) عرضه می‌شود و در روز ۲۳ مارس فروش آن آغاز خواهد شد.

این محصول چند کاربرد متفاوت دارد؛ MIJIA Smart Switch Zero Fire Edition در وهله اول برای کنترل هوشمند لامپ‌های معمولی و ارائه روش‌های مختلف کنترلی به کار می‌رود. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از این کلید برق هوشمند به راحتی و بطور هوشمندانه انواع لامپ‌ها از جمله لوستر، لامپ فلورسنت، نورافکن، لامپ دیواری، لامپ سقفی، میله نور و ... را با حداکثر توان ۲۲۰۰ وات کنترل کنند.

این دستگاه از کنترل صوتی XiaoAI نیز پشتیبانی می‌کند که خاموش کردن یک نور خاص را بدون فشار دادن هیچ دکمه‌ای آسان می‌کند. کاربران می‌توانند نام چراغ‌ها را به هر نام دلخواهی تغییر دهند و هنگام اتصال به بلندگوی XiaoAI ، می‌توانند چراغ را با چند کلمه روشن یا خاموش کنند. این سوییچ هوشمند مجهز به سنسور تشخیص حضور انسان می‌باشد و زمانی که هیچ انسانی در اتاق نباشد، بطور خودکار چراغ‌ها را خاموش می‌کند.

همچنین می‌توان این سوییچ را به پرده، پروژکتور و درب‌های هوشمند متصل کرد تا طبق درخواست کاربر عمل کند و پرده یا درب را طبق درخواست کاربر باز یا بسته کند. این کلید برق میزان مصرف روزانه و ماهانه انرژی را نیز به کاربر نشان می‌دهد. به گفته شیائومی گجت جدید این شرکت ۸۰۰۰۰ بار تست فشار آزمایشی را پشت سر گذاشته و دارای استاندارد V۰ برای مقاومت در برابر آتش سوزی است. پایه‌های این محصول از برنج و روکش طلا ساخته شده است.

منبع: فرارو

۱۰:۰۳ ,۰۸ فروردین ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


قطع پیاپی برق در کلانشهرها حواشی بسیاری داشت؛ از باخت شطرنج بازان ایرانی، احتمال مرگ بیماران کرونایی تا... باعث شد تا هشتک قطع برق در توئیتر ...

بحران آب که جدای از موقعیت جغرافیایی یک منطقه تحت عوامل گسترده ای به وجود می آید منجر به چالش ها و مشکلات گسترده ای خواهد شد.

عضو هیات‌ مدیره انجمن کارفرمایان صنعت سیمان کشور با اشاره به قطع گاز عمده صنایع سیمان کشور از حدود 9 روز قبل، گفت: مازوتی که اکنون در اختیار ...

یک قایق مسابقه ای برقی برای نخستین بار در ایتالیا آزمایش شد.

نظر خود را ثبت کنید