به باور تحلیلگران فنی محدوده ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی اهمیت زیادی برای بازیگران ارزی دارد. از نگاه آن‌ها در صورتی که دلار بالای خط یادشده باقی بماند، می‌تواند شانس خود را برای حضور در محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان مورد آزمون قرار دهد.

نوسان‌گیران دلار شبانه به بازار بازگشتند و با افزایش خریدهای خود در بازار پشت خطی توانستند اسکناس آمریکایی را بار دیگر به مسیر افزایشی بازگردانند. دلار که روز چهارشنبه با حمله سودگیران و افزایش فروش بازارساز مواجه شده بود، در انتهای معاملات توانست بار دیگر خود را به بالای خط ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان بازگرداند.

ساعت ۱۰ شب گذشته، اسکناس آمریکایی در معاملات پشت خطی در محدوده ۲۷ هزار و ۵۲۰ تومان مورد معامله قرار گرفت. این در حالی بود که در اوایل روز پنجم هفته، دلار حتی در محدوده ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان نیز مورد خرید و فروش قرار گرفته بود.

به باور تحلیل گران فنی محدوده ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی اهمیت زیادی برای بازیگران ارزی دارد. از نگاه آن ها در صورتی که دلار بالای خط یاد شده باقی بماند، می تواند شانس خود را برای حضور در محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان مورد آزمون قرار بدهد. عبور اسکناس آمریکایی از محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان حتی می تواند زمینه ساز بازگشت سفته بازان بزرگ به بازار و افزایش یکباره تا محدوده ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان شود.

  

منبع: اکوایران

۱۲:۲۱ ,۱۸ فروردین ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


قیمت دلار در بازار آزاد که در چند روز گذشته تا مرز ۳۱ هزار تومان افزایش یافته بود امروز هم‌زمان با ارائه لایحه بودجه روندی نزولی را طی کرده ...

قیمت هر دلار امروز در بازار آزاد با کاهشی اندک تغییر کانال داد و بار دیگر در کانال 27 هزار تومان قرار گرفت.

ازسرگیری مذاکرات وین در سال ۱۴۰۰ نوسان قیمت دلار را به همراه داشت و باعث شد نتوان چشم‌انداز این بازار را به‌طور قطعی دید. یک کارشناس بازارهای ...

بازار ارز امروز درحالی به کار خود پایان داد که رسانه‌های حامی دولت مانور سنگینی بر کاهش نرخ ارز در بازار به راه انداختند.

نظر خود را ثبت کنید