سرمربی تیم ملی ایران می گوید در جام جهانی فقط به مسائل فوتبالی فکر می کند.

قرن نو:گروه ورزشی: دراگان اسکوچیچ در مصاحبه خود با سایت لاوکه ایتالیا  در خصوص جام جهانی 2022 قطر و هم‌گروهی با آمریکا گفت: من علاقه‌ای به مسائل سیاسی ندارم. من تنها به مسائل فوتبالی فکر می‌کنم زیرا وظیفه و شغل من این است که تیم ملی را برای هر دیدار آماده کنم که یکی از آنها تقابل با تیم ملی آمریکاست. 3 امتیاز همیشه 3 امتیاز است و ضمن اینکه بدیهی است که ما خارجی‌ها چیزهایی مانند مردم همان کشورها را تجربه نمی‌کنیم. فوتبال هم مانند ورزش به طور کلی باید پل‌هایی ایجاد و مردم را به هم نزدیک کند.من بدین شکل فکر می‌کنم و معتقدم خیلی‌ها مثل من می‌اندیشند.

وی ادامه داد: در این مورد، کار بخصوص تیم‌های ملی ایران و آمریکا در جام جهانی 1998 و معاوضه کردن چیزها یک پیام عالی و واضح برای دنیا داشت. من فکر نمی‌کنم این بار چنین اتفاقی رخ بدهد ولی امیدوارم که تنها در خصوص فوتبال بحث شود و به مسائل دیگر پرداخته نشود.

سرمربی تیم ملی کشورمان در خصوص بازی مقابل انگلیس گفت: اگر بازی با آمریکا به دلیل مسائلی که الان با هم صحبت کردیم، بازی خاصی باشد، دیدار با انگلیس قطعا سخت‌ترین دیدار ما خواهد بود. البته بازی با هر تیمی در جام جهانی دشوار است ولی ما قصد داریم به مرحله بعدی جام جهانی برسیم. ما تیم خوبی داریم که من اغلب به بچه‌ها می‌گویم به خودمان اعتماد کنیم.

 

وی ادامه داد: کسی چه می‌داند، شاید این دوره ما برای اولین بار در تاریخ به مرحله بعدی صعود کنیم. در خصوص بازی با انگلیس، من ساوت‌گیت را می‌شناسم و با فلسفه‌ فوتبالی‌اش کاملا آگاهم.

 

اسکوچیچ اظهار داشت: کاملا بیهوده است که در خصوص عملکرد فردی و جمعی تیم ملی انگلیس و سه‌شیر صحبت کنیم ولی ایران هیچ‌وقت احساس این را ندارد که پیش از آغاز بازی بازنده خواهد بود. به آنها احترام می‌گذاریم ولی به هیچ وجه از آنها نمی‌ترسیم. آنها گفتند که ما را خوبی نمی‌شناسند؟ چند ماه دیگر می‌فهمند که ما که هستیم و چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیمسرمربی تیم ملی ایران گفت: موقعی که من سرمربی ایران شدم در وضعیت سختی قرار داشتیم و تیم بی‌روحیه بود. در زمان انتصاب من، تنها چند بودند که معتقد بودند که من شایستگی این شغل را دارم. خیلی ها من را دست کم گرفتند و برایم احترام قائل نشدند اما الان خیلی خوشحالم چون در میدان پیروز شدم.

وی در انتها به سایت ایتالیایی لا وکه گفت: ایران کاملا نسبت به چیزی که در بیرون می‌گویند تفاوت دارد. همه در خصوص مسائل سیاسی ایران صحبت می‌کنند ولی مهمان‌نوازی آنها بی‌نظیر است. مربیان کروات دیگری هم در ایران بسیار محبوب هستند مثل پکلپوویچ، برانکو و بلازویچ. من در ایران با آدم‌های خوب زیادی آشنا شدم، با خیلی‌ها دوست شدم و اکنون بسیار خوشحالم. در حال حاضر هیچ دلیل قانع کننده ای برای ترک وجود ندارد. سپس، شما هرگز نمی دانید که آینده برای شما چه خواهد بود.

۱۶:۵۶ ,۲۵ فروردین ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


شاگردان اسکوچیچ با 3 گل پیروزی مهمی برابر بحرین به دست آوردند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص ابتلای کادر فنی تیم ملی به کرونا می گوید: سعی داشتیم این موضوع روی روحیه بازیکنان تأثیر نگذارد و اردو با تیم ...

گفته می‌شود فدراسیون فوتبال قطر از تیم ملی ایران برای حضور در تورنمنتی چندجانبه دعوت کرده است.

سرمربی تیم ملی به لغو دیدار تدارکاتی با تیم ملی کانادا واکنش نشان داد.

سرمربی تیم ملی به نظر می‌رسد همچنان به کار خود بدون توجه به رأی کمیته فنی ادامه می‌دهد.

نظر خود را ثبت کنید