در تمرین منچستریونایتد پس از شکست مقابل برایتون، 2 ستاره بزرگ این تیم با هم در کارینگتون، زمین تمرینی یونایتد با هم درگیر شدند.

قرن نو-گروه ورزشی: منچستر یونایتد این روزها وضعیت مناسبی در لیگ برتر انگلیس ندارد و هر روز شایعات زیادی در خصوص این باشگاه به گوش می رسد. از ترک رونالدو تا اخراج بسیاری از بازیکنان در انتهای فصل. اما آخرین حاشیه مربوط به این تیم درگیری 2 بازیکن مطرح شیاطین سرخ در تمرین است.

نشریه سان انگلیس در این خصوص نوشت: در تمرین منچستریونایتد پس از شکست مقابل برایتون، 2 ستاره بزرگ این تیم با هم در کارینگتون، زمین تمرینی یونایتد با هم درگیر شدند و یک دعوای جدی صورت گرفت.این اتفاق پنج‌شنبه در اواخر جلسه تمرینی در کارینگتون رخ داد.

سان نوشت که به دلیل درگیری آنان جلسه تمرینی زودتر به پایان رسید زیرا به همه دستور داده شد تا به رختکن بروند. گفته می‌شود بازیکنان دیگر تیم از این اتفاق مات و مبهوت ماندند و رختکن فضای همدلی خود را از دست داد.

منچستریونایتد یکشنبه در لندن به مصاف پالاس خواهد رفت تا عملا فصل به پایان برسد. آنها در رده ششم قرار دارند و پیش از این لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده بودند. با این حال این احتمال وجود داردکه شیاطین سرخ به رده هفتم نیز سقوط کنند. اگر یونایتد هفتم شود، لیگ اروپا را نیز از دست خواهند داد تا آنها مجبور شوند در لیگ کنفرانس اروپا به رقابت بپردازند.

 

۱۵:۵۷ ,۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


ستاره پرتغالی منچستر یکی از فرزندان دوقلوی خود را قبل از به دنیا آمدن از دست داد.

ستاره پرتغالی بعد از گلزنی برابر آرسنال این گل را تقدیم پسرش کرد.

هافبک ملی‌پوش ایران به دلیل مصدومیت در دیدار این هفته تیمش غایب خواهد بود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی