یک شرکت تجاری مدعی تولید قوی‌ترین قفل تاشوی جهان شده که مهم‌ترین آزمایش‌های امنیتی روی آن انجام شده است.

در سال ۲۰۱۴ شرکتی به نام سیاتیالک یک قفل تاشوی دوچرخه برای اتصال به بخش زیرین زین تهیه و تولید کرد که با استقبال مواجه شد و حالا این شرکت قوی‌ترین قفل تاشو در جهان را ساخته است.

این قفل گواهی طلایی شرکت سلد سکیور که یک شرکت مستقل ارزیابی و رتبه‌بندی محصولات امنیتی است را دریافت کرد. این شرکت رتبه اول را به قفل یادشده اختصاص داده است.

خود این قفل از شش صفحه فولادی تقویت‌شده به ضخامت ۶.۵ میلی‌متر تشکیل شده که با یک پلیمر مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش پوشانده شده‌اند تا از سطوح بیرونی و رنگ دوچرخه نیز محافظت کنند. این صفحات توسط پرچ‌های ضدِمته فولادی و ضدِزنگ به یکدیگر متصل می‌شوند و هریک از آنها از یک حلقه فولادی تقویت‌شده عبور می‌کنند تا در برابر حملات و ضربات جانبی به اتصالات مقاوم باشند.

قوی‌ترین قفل تاشوی جهان تولید شد

مزیت دیگر این قفل آن است که تا کردن قفل بسیار نرم و بی‌صدا انجام می‌شود؛ این درحالی است که برخی قفل‌های تاشو پرسروصدا هستند. همچنین این قفل دارای یک سیلندر قفل‌کن با استانداردهای خودرویی است.

5965

منبع: خبرگزاری مهر

۱۰:۰۲ ,۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


در حال حاضر ایران 86 میلیون مشترک اینترنت پهن باند با ضریب نفوذ 102.38 درصد دارد که از میان آنها 9 میلیون و 479 هزار و 337 مشترک اینترنت پهن باند ثابت ...

با ظهور دنیای جدید به نام متاورس که در آن همه چیز از آینده خبر می‌دهد، زندگی ما انسان‌ها نیز از کار و بازی گرفته تا موضوعاتی مانند سبک زندگی، ...

شرکتی در کالیفرنیا از تولید پهپادی با بال‌های متنوع و ترکیبی خبر داده که ظرفیت حمل بار آن در مقایسه با پهپادهای ...

دانشمندان موفق به تصویربرداری از شکل‌گیری خاطرات در مغز ماهی زنده شدند.

نظر خود را ثبت کنید