بازیکن سابق استقلال و تراکتور مدعی شد کارلوس کی روش از او برای حضور در تیم ملی ایران دعوت کرده بود.

قرن نو - گروه ورزشی: جاسم کرار بازیکن پرحاشیه عراقی که سابقه چند سال حضور در فوتبال ایران را دارد در یک گفت و گوی تلویزیونی در خصوص دوران حضورش در ایران گفت: من ۱۳ سال در فوتبال ایران بازی کردم به خاطر قدرت فنی لیگ ایران، حضور تماشاگران و سطح بالای اکثر باشگاه‌ها. به نظرم ایران و عربستان بهترین لیگ‌های منطقه را دارند. تجربه کوتاهی در تیم الوکره قطر هم داشتم و آن را موفق می دانم.

این ملی پوش سابق عراق ادامه داد: پیشنهادات زیادی از باشگاه‌های ایرانی دارم! بعد از بررسی، بهترین انتخاب را خواهم داشت.

کرار اما در ادامه مدعی شد به تیم ملی ایران دعوت شده بود: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در زمان حضورم در استقلال در بازی با تراکتور در ورزشگاه حضور داشت. این مربی پرتغالی بعد از عملکرد خوبم در ترکیب استقلال به مسئولان فدراسیون گفته بود که من را به تیم ملی دعوت کنند ولی مقامات ایرانی به او اعلام کردند که من یک بازیکن عراقی هستم.

بازیکن سابق تیم ملی عراق در ادامه به اصرار مجری شبکه تلویزیونی عراق به فارسی پاسخ سوال اینکه کدام تیم ها در ایران بهترین هستند را این طور داد: من در دو باشگاه بزرگ ایران یعنی استقلال و تراکتور بازی کردم. به نظرم آنها بهترین ها هستند. البته باشگاه صنعت نفت هم خوب است به دلیل اینکه خانم من ایرانی و از شهر آبادان است.

 

۱۰:۰۶ ,۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سازمان لیگ کارت بازی آرمان رمضانی، مهاجم تیم استقلال، را با لباس پرسپولیس برای آبی‌پوشان پایتخت صادر کرده است.

آبی‌ها پرونده استراماچونی را به دادگاه عالی ورزش برده‌اند تا بلکه غرامت درخواستی سرمربی ایتالیایی را کاهش دهند.

دروازه بان تیم ملی مجبور به ترک اردوی تیم ملی شد!

دیروز جلسه ای در خصوص هماهنگی برنامه بازی های تیم ملی و لیگ در فدراسیون فوتبال میان مسئولان سازمان لیگ و اسکوچیچ برگزار شد.

نظر خود را ثبت کنید