کادیلاک قصد دارد یک خودروی برقی جدید تولید کند که لیریک نام دارد و قیمت پایه آن ۶۲۹۹۰ دلار خواهد بود.

 کادیلاک جزئیات بیشتری را در مورد این خودرو و ویژگی‌های آن پیش از بازگشایی مجدد امکان ثبت سفارش‌های آنلاین در ۱۹ می منتشر کرده است. قیمت این کراس اوور از ۶۲۹۹۰ دلار شروع می‌شود و تنها ۲۰۰۰ دلار بیشتر برای مدل ۴WD آن در نظر گرفته خواهد شد.

علاقمندان همچنین می‌توانند به جای خرید دائمی از گزینه پرداخت ۱۵۰۰ دلار در ماه برای استفاده از این خودرو به صورت اجاره‌ای استفاده کنند.

سفارشات برای هر دو نسخه RWD و AWD در پایان این هفته ممکن خواهد شد. مشتریان دو گزینه اضافی برای انتخاب رنگ بیرونی - متالیک آبی و سفید کریستالی - خواهند داشت.

Front Wheel, Rear Wheel or All-Wheel drive: Which is better?

انتظار می‌رود مدل‌های RWD ابتدا وارد بازار شوند و مدل‌های AWD تا اوایل سال آینده وارد نمایندگی‌ها شوند. کادیلاک با دو شبکه شارژ باتری خودروهای برقی در آمریکا نیز توافق کرده تا از این نظر نیز مشکلی برای خریداران وجود نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۴:۱۱ ,۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


یک شرکت تجاری یک صفحه اتصال خاص برای متصل کردن تریلرها به کابین کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین تولید کرده که در صورت چپ کردن تریلرها کابین را ...

کارشناسان هشدار داده‌اند که با روی آوردن جوانان به شکل‌های دیگری از سرگرمی‌های مجازی از جمله جهان مجازی متاورس، امکان از بین رفتن مخاطبان ...

شرکت نیسان به دنبال ساخت یک خودروی اسپورت برقی با باتری‌های حالت جامد است.

درب هوشمند Xiaobai Blade Star شیائومی از فناوری تشخیص چهره سه بعدی و شش گزینه مختلف برای باز کردن قفل درب هوشمند استفاده می‌کند.

نظر خود را ثبت کنید