به نظر می رسد سرمربی پرسپولیس با توجه به اعتراض هواداران از جذب یک بازیکن منصرف شده است.

قرن نو-گروه ورزشی: یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مدافع چپ است و طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص جذب میلاد زکی‌پور از سوی پرسپولیس منتشر شده بود و گفته می شد این بازیکن قرار است به زودی با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را رسما امضا کند.

موضوعی که به شدت مورد مخالفت و اعتراض هواداران پرسپولیس قرار گرفت. انها به دلیل توهین های این بازیکن در فضای مجازی به برخی از مسئولان و البته تیم پرسپولیس خواستار منتفی شدن جذب او شده بودند.

زکی‌پور بعد از اینکه مراحل انتقالش به پرسپولیس تا آستانه نهایی شدن پیش رفته بود عکس های خود با پیراهن استقلال را از صفحه خود پاک کرد. به این ترتیب به نظر می رسید پافشاری یحیی به جذب این بازیکن با سرخپوش شدن او همراه خواهد بود.

اما هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به هیچ عنوان با این موضوع کنار نیامدند تا بعد از اقدام اخیر زکی‌پور اینطور به نظر می رسد که جذب این بازیکن منتفی شده است.

زکی‌پور دیشب دوباره عکس های خود با پیراهن استقلال را به صفحه خود بازگرداند تا به نظر پرونده انتقال او به پرسپولیس بسته شود. به این ترتیب به نظر می رسد یحیی گل محمدی بالاخره تن به خواسته هواداران پرسپولیس داده است.

۰۸:۵۹ ,۱۹ خرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


هافبک سرخ ها علی رغم تلاش پزشکان به دیدار برابر استقلال نرسید.

در مورد برخی از داوران موجود ذهنیت‌هایی در میان هواداران دو تیم ایجادشده که شانس آنها را برای قضاوت در این دربی کاهش می‌دهد.

استقلال و پرسپولیس با شرایط نسبتا متفاوتی وارد هفته هفتم لیگ برتر می شوند.

سرخ‌ها در دربی امروز به لحاظ روحی وضعیت بهتری دارند. آن‌ها دو بازی اخیر خود را با برد پشت سر گذاشته‌اند. این در حالی است که شاگردان مجیدی در ...

نظر خود را ثبت کنید