طی روزهای اخیر توافقات نهایی برای انتقال ستاره استقلال به اروپا انجام شده است.

قرن نو - گروه ورزشی: هافبک تهاجمی استقلال که از چند هفته قبل بحث لژیونر شدنش مطر بود در نهایت تصمیم گرفت تا فصل بعد را در فوتبال اروپا سپری کند. 

امیرحسین حسین‌زاده، ستاره ملی‌پوش استقلال که فصل قبل از سایپا راهی این تیم شده بود بعد از درخشش فوق العاده در جمع آبی ها خیلی زود توانست خود را به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار معرفی کند تا مدیران باشگاه شارلروای بلژیک به دنبال جذب او باشند.

طی روزهای اخیر توافقات حسین زاده و مدیران ایرانی باشگاه شارلروا انجام شده و این بازیکن به زودی راهی بلژیک خواهد شد تا قرارداد خود را رسما امضا کند. حسین زاده البته با استقلال قرارداد داشت اما با پرداخت بند فسخ 250 هزار دلاری این این تیم جدا خواهد شد.

به این ترتیب آبی ها یکی از بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست خواهند داد. هر چند آنها به دنبال جایگزینی محمد محبی به جای این بازیکن هستند.

۰۹:۳۸ ,۱۵ تیر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


اعضای هیات مدیره استقلال خواستار برکناری مدیر آکادمی این تیم شده بودند.

کامل نشدن فرایند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در دولت دوازدهم، توپ تصمیم‌گیری نهایی در رابطه با خصوصی‌سازی سرخابی‌های ...

جمعی از هواداران استقلال معترض به نحوه مدیریت این تیم، جلوی ساختمان باشگاه تجمع کردند.

مصطفی آجورلو از گفت‌وگو پیرامون دوران یک‌ساله حضورش در استقلال و دلایل برکناری شبانه خود امتناع کرده بود تا اینکه سرانجام سکوت این مدیر باسابقه ...

نظر خود را ثبت کنید