آث میلان پیشنهاد رسمی خود را برای جذب مهدی طارمی ارائه کرده است.

به گزارش قرن نو مهدی طارمی با وجود اینکه در تمرینات پیش فصل تیم فوتبال پورتو پرتغال حاضر شده و احتمالاً سومین فصل حضورش در این تیم را تجربه خواهد کرد اما خبرهای نقل و انتقالات در فوتبال اروپا هنوز پیرامون این بازیکن ادامه دارد.

پیشنهاد ۲۰ میلیونی میلان رد شد؟

در تازه‌ترین خبر، بعضی از رسانه‌های غیر رسمی و نزدیک به باشگاه پورتو مدعی شدند باشگاه آث میلان ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن طارمی است و حتی پیشنهادی ۲۰ میلیون یورویی برای جذب مهاجم تیم ملی ایران ارائه داده است.

صفحه توئیترMarket FCPorto در این ارتباط خبر داد پیشنهاد میلان شامل قراردادی ۱۸ میلیون یورویی به علاوه ۲ میلیون یورو ( حدود ۶۵۰ میلیارد تومان) پاداش است اما پورتو این پیشنهاد را نپذیرفته است. به نوشته این صفحه، پورتو حاضر نیست طارمی را با مبلغی کمتر از ۳۵ میلیون یورو به فروش برساند.

روزنامه رکورد: تیم‌های بزرگ اروپا به جنجال‌ها درباره طارمی بی توجه هستند

روزنامه «رکورد» پرتغال هم روز گذشته در گزارشی اختصاصی اعلام کرد پورتو قصد ندارد طارمی را به این سادگی‌ها به فروش برساند. در گزارش این روزنامه آمده است: «پورتو معتقد است طارمی یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم است زیرا در دو فصل گذشته بهترین گلزن این تیم بوده. آنها انتظار دارند که او سطح عملکرد خود را حفظ کند، بنابراین، حتی با وجود باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی که به او علاقه مند هستند، پورتو می‌خواهد او را در پرتغال نگه دارد. پینتو داکوستا رئیس باشگاه پورتو قبلاً گفته بود که از این پس بازیکنان اصلی تنها در صورت پرداخت بند خرید که در مورد طارمی ۶۰ میلیون یورو است، منتقل خواهند شد.»


در پایان این مطلب آمده است: «علیرغم جنجال رسانه‌های پرتغالی در مورد پنالتی‌ها و منتقدان طارمی، باشگاه‌های ثروتمند اروپا چندان به آن توجه نمی‌کنند و به طارمی به عنوان بازیکنی جالب و باهوش نگاه می‌کنند. پورتو در مقابل علاقه به مهدی مقاومت کرده و تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به مقاومت ادامه خواهد داد.»

پیشنهاد  غول فوتبال اروپا رسید؛ ۶۵۰ میلیارد برای انتقال طارمی/ درخواست مهم از مدیران باشگاه پورتو

 

بازیکن پیشین پورتو: طارمی را به هر قیمتی حفظ کنید

در جریان صحبت‌ها و اخبار مربوط به احتمال جدایی طارمی و پیشنهاداتی که برای این بازیکن به پورتو می‌رسد، «رودولفو ریس» بازیکن پیشین این تیم تاکید کرد که پورتو باید طارمی را «به هر قیمتی» حفظ کند.

ریس گفت: پورتو در بازار نقل و انتقالات تنها دو بازیکن اصلی خود را از دست داده است اما نباید بیش از این بازیکنی از دست بدهد. مهدی طارمی در دو فصل اخیر بازیکن مهمی بوده است و باید حفظ بشود.

وی افزود: طارمی بازیکن بسیار مهمی است که پورتو نمی‌تواند آن را در بازار پیدا کند. طارمی یک بازیکن گلزن است و باید به هر قیمتی او را نگه داشت.

۰۹:۱۸ ,۰۴ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سرجیو کونسیسائو بعد از پیروزی برابر میلان از ستاره ایرانی اش تمجید کرد.

طارمی در 10 بازی اخیری که برای تیمش به میدان رفته موفق به گلزنی نشده است.

بحث ارجاع پرونده بازی پورتو - پورتیموننزه در هفته سی‌ام لیگ فوتبال پرتغال به کمیته انضباطی فدراسیون این کشور جنجال زیادی در روزهای اخیر به ...

مهاجم ملی‌پوش ایران در میان نامزدهای بهترین بازیکن فصل پرتغال قرار گرفت.

مدیر ارتباطات باشگاه اسپورتینگ پس از توقف این تیم مقابل براگا در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر پرتغال به داوری‌ها و تاثیر مهدی طارمی واکنش ...

نظر خود را ثبت کنید