در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی تهران خواهیم‌ پرداخت.

به گزارش قرن نو، با سرمایه‌ای حدود ۴ میلیارد تومان، انتخاب‌های متنوعی برای خرید مسکن در مناطق مختلف پایتخت می‌توانید داشته باشید که با توجه به موقعیت مکانی، متراژ و سال ساخت این خانه‌ها قیمت و ارزش‌های مختلفی دارند.

با سرمایه ۴ میلیارد تومان، می‌توانید واحد آپارتمانی ۲۱ ساله با متراژ ۱۰۴ متر و ۲ اتاق خواب را در محله تهرانپارس‌غربی خریداری کنید.

اگر به خرید واحد های نوساز علاقه دارید می‌توانید واحدی ۳ خوابه در سلسبیل را با متراژ ۱۱۵ متر به ارزشی معادل ۴ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر واحدی با ارزش حدود ۴ میلیارد تومان می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۹ ساله در سهروردی با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب را به قیمت ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در سعادت‌آباد را دارید، می‌توانید با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان واحدی ۷۰ متری که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

با همین میزان بودجه نیز می‌توان واحدی نوساز در پونک با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را خریداری کرد.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی نوساز در جمهوری با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب معادل ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر با بودجه ۴ میلیارد تومان قصد خرید واحدی تک خوابه در تهران دارید، میتوانید واحدی ۹۰ متری در تهران‌نو که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد را با این قیمت خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در جنت‌آباد‌مرکزی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد با متراژ ۶۰ متر و یک اتاق خواب نیز قیمتی بالغ‌بر ۴ میلیارد تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: اقتصادآنلاین

۱۵:۳۶ ,۲۰ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


بازگرداندن برخی معافیتهای تحریمی تاثیری بر بازار مسکن نداشته و برخلاف بازارهای خودرو و ارز که با ریزش مواجه شدند صاحبخانه‌ها قیمت مسکن را ...

قیمت آپارتمان در حومه تهران تنوع زیادی دارد. در حال حاضر به دلیل کاهش قدرت خرید تهرانی ها در بازار مسکن بسیاری از آنها ناچار شده اند که در شهرهای ...

پژوهشگران با بررسی تاثیر آلودگی هوا بر قیمت مسکن در بازه زمانی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷، عنوان کردند که شاخص آلاینده ذرات معلق در هوا با قطر کم‌تر از ۲.۵ ...

مرکز آمار آخرین گزارش شاخص قیمت نهاده های ساختمانی مربوط به زمستان سال گذشته را منتشر کرد؛ بر اساس اطلاعات منتشر شده تورم فصلی هزینه ساخت واحد ...

نظر خود را ثبت کنید