آینده خودروهای عضلانی آمریکایی در اختیار مدل‌های برقی خواهد بود و گاه و بی شک این سرنوشتی است که انتظار شورولت را هم می کشد

به گزارش قرن نو،آینده خودروهای عضلانی آمریکایی در اختیار مدل‌های برقی خواهد بود و گاه و بیگاه شاهد انتشار رندرهایی از آن‌ها هستیم. یکی از جدیدترین آن‌ها که رندر شورولت کامارو برقی است توسط یک هنرمند اینستاگرامی به نام آندریاس ورس منتشر شده است.

شورولت کامارو برقی که قصد به چالش کشیدن خودروی عضلانی نسل بعدی دوج را دارد چهره نسبتاً آشنایی را به نمایش می‌گذارد. ظاهر این کامارو برقی شبیه کراس‌اوور شورلت بلیزر است که برخی از ویژگی‌های طراحی خود را به این مدل قرض داده تا با ظاهر بدنه جدیدش مطابقت داشته باشد. انتظار می‌رود خودروهای الکتریکی شورولت براساس یک زبان طراحی مشترک خلق شوند. این زبان طراحی پیش از این در شورولت بلیزر الکتریکی مشاهده شده است و سایر خودروهای الکتریکی این برند نیز با چنین ظاهری خلق خواهند شد.

نوار نوری که در وسط آن لوگوی پاپیونی قرار گرفته است چراغ‌های LED باریک را به یکدیگر متصل می‌کند. این رندر یک جلوپنجره عریض در بالا و یک جلوپنجره بزرگتر در پایین دارد. رنگ سپر مانند بدنه قرمز است، و شاهد المان‌های مشکی براق زیادی روی بدنه هستیم.

شورولت کامارو برقی، جذاب به اندازه نسخه اصلی


این مدل برقی که به لطف زبان طراحی آشنای خودش به عنوان یک کامارو به راحتی قابل تشخیص است جذابیت ظاهری زیادی دارد. اگر نسخه اصلی شبیه همین باشد خودرودوستان از آن استقبال خواهند کرد. آینده الکتریکی ماسل‌کارهای آمریکایی ممکن است برای بسیاری از علاقمندان ناخوشایند باشد. حذف موتورهای درون‌سوز از ماسل کارهای آمریکایی، سبب خواهد شد تا صدای غرش مانند این خودروها برای همیشه به فراموشی سپرده شود. فورد موستانگ نخستین ماسل کار برقی است که در قالب فورد موستانگ مک ای به بازار عرضه شده است. به زودی دوج و شورولت نیز نمایندگان خود را به بازار جهانی عرضه خواهند کرد.

البته این تصاویر کاملاً غیررسمی هستند. ممکن است شورولت کامارو برقی که گفته می‌شود سدان خواهد بود، اصلاً شبیه این رندر نباشد. در واقع هیچکس خارج از شرکت چیزی در مورد آن نمی‌داند، و این قضیه در مورد رقیب اصلی آن یعنی نسل بعدی دوج چلنجر نیز صدق می‌کند.

منبع: دیجیاتو

۱۶:۰۳ ,۲۰ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا خواستار دریافت اطلاعات بیشتری از شرکت خودروسازی تسلا در مورد نقش این شرکت در ایجاد حواس‌پرتی در ...

شرکت تسلا باز هم بدقولی کرد و عرضه خودروی سایبرتراک را تا ابتدای سال ۲۰۲۳ به تأخیر انداخت. این تأخیر موجب خوشحالی رقبای تسلا خواهد شد.

مرسدس بنز آواتار – Mercedes Benz Vision Avtr نام خودروی مفهومی پیشگامانه نه تنها به معنای همکاری نزدیک در توسعه اتومبیل نمایشی همراه با تیم مهندسی و ...

اولین خودروی مجهز به هواوی اینساید، در چین وارد مرحله تولید انبوه شد.

خودروهای برقی درصد اندکی از فروش کلی بازار اتومبیل جهان را به خود اختصاص داده‌اند. پیش‌بینی می‌شود این سهم رشد آرامی را تجربه کند و حتی در ...

نظر خود را ثبت کنید