سرمربی ملوان نسبت به نحوه حضور مدافع استقلال در این تیم انتقاد و تکلیف او را روشن کرد.

قرن نو-گروه ورزشی: مازیار زارع پیش از دیدار مقابل پیکان در هفته اول لیگ برتر گفت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها به لیگ برتر بازگشته‌ایم. مطمئنا شناخت زیادی تیم ها در ابتدای فصل از هم ندارند. البته پیکان تیم دو سال اخیرش را حفظ کرده، تیمی جوان و جنگنده است و ما هم به همراه پیکان از جوان ترین تیم های لیگ هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان ادامه داد: ملوان متعلق به لیگ برتر بود و جایش در این لیگ خالی بود. میانگین سنی هر دو تیم پایین است و می رویم ببینیم در میدان چه خواهد شد.

وی در مورد وضعیت سیاوش یزدانی در تیم ملوان و اینکه گفته شده این بازیکن فعلا اجازه حضور در تمرینات را ندارد و اعلام عدم نیاز کرده اید، اظهار داشت: آنچه اعلام شده صحت دارد. فکر می کنم سیاوش تمرکز لازم را نداشته است. من و مجموعه ملوان به فکر تیم و شهرمان هستیم مطمئنا کار تیمی مهم  است وامیدوارم کمک کنیم که سیاوش به آنچه که دوست دارد برسد. او دیگر در تیم ما جایی ندارد و تمرکز لازم را ندارد.با تمام احترامی که برایش قائل هستم او پیگیر مسایل خودش است . من به فکر تیم و کار تیمی ملوان هستم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه ورزشگاه سیروس قایقران چه زمانی برای لیگ برتر آماده خواهد شد ، گفت: مشخص است. ورزشگاه باید برسد. حتی فکرش را هم نمی کنم بیرون از انزلی بازی کنیم. باید در انزلی بازی کنیم. چمن ما یکی از بهترین چمن های ایران است اما سکو و مسایل  دیگر در جریانش نیستم. مطمئنا باید با استقلال در انزلی بازی کنیم. حتی فکر بازی کردن خارج از انزلی هم برایمان سخت است.

۱۷:۵۹ ,۲۰ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


2 بازیکن سرباز استقلال در نیم‌فصل دوم برای ملوان بازی خواهند کرد.

سرمربی ملوان از شرایط بد روحی دو بازیکن سابق استقلال خبر داد.

سهیل مهدی می‌گوید مسئولان ملوان هنوز تکلیف میزبانی برابر استقلال را مشخص نکرده‌اند.

در بازی امروز مهدی قایدی هم می‌تواند برای استقلال به میدان برود.

نظر خود را ثبت کنید