ستاره هلندی پرسپولیس به دلیل آماده نبودن در دیدار برابر فولاد حضور نخواهد داشت.

قرن نو-گروه ورزشی: در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت. در این بازی خانگی سرخ‌ها تماشاگران خود را هم به همراه دارند.

این در حالی است که تیم یحیی گل محمدی در بازی هفته قبل برابر ذوب آهن ۲ امتیاز مهم را از دست داد و حالا برای عقب نیفتادن از صدر جدول باید تیم پرمهره نکونام را در آزادی شکست بدهد.

سرخ‌ها در این دیدار مرتضی پورعلیگنجی و حامد پاکدل را در اختیار ندارند و لوکادیا هم همچنان شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس را ندارد تا انتظار برای رونمایی از این بازیکن همچنان ادامه داشته باشد.

به این ترتیب در بازی امروز همچنان علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخ‌ها خواهد ایستاد و خط دفاعی سرخ‌ها هم با حضور گولسیانی،فرجی- اسماعیلی فر و علی نعمتی شکل خواهد گرفت. هرچند احمدی در بازی با ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی نماش خوبی داشت و احتمال دارد در این بازی یحیی به او بیشتر میدان بدهد.

در خط میانی شاهد زوج سرلک و کامیابی نیا خواهیم بود و سعید صادقی و مهدی ترابی به عنوان وینگر سمت راست و چپ به میدان خواهد رفت. سروش رفیعی هم به عنوان بازیکن پشت مهاجم در کنار عبدی ۱۱ بازیکن احتمالی سرخ‌ها را تشکیل خواهند داد.

در این دیدار البته امید عالیشاه هم بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت در لیست سرخ‌ها قرار خواهد گرفت و احتمال دارد یحی گل محمدی از این بازیکن در نیمه دوم به عنوان مهاجم استفاده کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی و مهدی عبدی

۰۹:۰۳ ,۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سرمربی سرخ‌ها می‌گوید انگیزه زیادی برای نتیجه گرفتن در لیگ برتر دارند.

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان درخواست جذب 3 بازیکن پرسپولیس را ارائه کرده است.

پرسپولیس در روزی که غایبان زیادی در ترکیب خود داشت سوپرجام را از دست داد.

باشگاه فولاد خوزستان نسبت به شایعه مذاکره با شرزود تمیروف واکنش نشان داد.

نظر خود را ثبت کنید