پیکر مرحوم بابک برزویه، هنرمند عکاس امروز جمعه، ۲۸ مردادماه، از مقابل خانه هنرمندان ایران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) بدرقه می‌شود.

به گزارش قرن نو، مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد بابک برزویه امروز جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ از مقابل خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

بابک برزویه، هنرمند فقید عکاس در حوزه مطبوعات و سینما که از دی ماه سال گذشته در کما به سر می‌برد، ظهر سه شنبه، ۲۶ مرداد ماه درگذشت.

پیکر بابک برزویه پس از بدرقه از مقابل خانه هنرمندان ایران، در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می‌شود.

مرحوم برزویه از عکاسانی بود که نه تنها در حوزه سینما بلکه در حوزه عکاسی مطبوعاتی و همکاری با رسانه‌های مختلف از جمله خبرگزاری‌ها، نیز فعال بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۰۹:۵۹ ,۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


همزمان با فرارسیدن عید نوروز، بهرام حصیری و بهنام خدارحمی در همکاری مشترک، تک آهنگ «میشه با عشق» را به مردم ایران هدیه دادند.

لوریس چکناواریان، نادر مشایخی و فریدون شهبازیان از حوزه موسیقی، منوچهر شاهسواری، جواد شمقدری و محمدرضا شریفی‌نیا از حوزه سینما و محمود فرهنگ، ...

در مراسم دیدار هنرمندان با سید ابراهیم رئیسی ۲۵ هنرمند پیشکسوت و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت با امضای یک نامه، خواستار حمایت مادی و معنوی ایشان ...

جمال اجلالی، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که بازی در سریال «در قلب من» و فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» را در کارنامه دارد، در بیمارستان ...

نظر خود را ثبت کنید