باشگاه استقلال با اشاره به دلجویی سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان از عوامل پزشکی و هلال احمر ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران توضیحاتی درباره اتفاق روز گذشته ارائه کرد.

قرن نو-گروه ورزشی: باشگاه استقلال فیلمی از دلجویی ریکاردو ساپینتو از کادر پزشکی که مسئول برانکارد ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران انزلی بودند، منتشر کرد که در آن سرمربی استقلال از آنها عذرخواهی کرده است. (این فیلم روز گذشته در رسانه‌ها منتشر شده بود.)

باشگاه استقلال با اشاره به این اتفاق نوشت: ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال پس از پایان دیدار با ملوان، سراغ کادر پزشکی که مسئول برانکارد ورزشگاه بودند رفت و از آنها عذرخواهی و دلجویی کرد. در جریان مسابقه و پس از گل تیم ملوان، شادی خاص افراد مذکور موجب سو تفاهم و ناراحتی سرمربی استقلال شد که ساپینتو بین دو نیمه، در پایان بازی و همین طور کنفرانس خبری از آنها عذرخواهی و دلجویی کرد.

۱۴:۵۲ ,۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


آجرلو در نظر دارد چند گزینه استقلالی را روی نیمکت این تیم بنشاند.

تکلیف تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال به اضافه نفراتی که قراردادشان تمدید نشده است، برای حضور در تیم فصل آتی آبی‌پوشان مشخص نیست.

سرمربی پرتغالی استقلال تصمیم دارد تا یک هافبک بازیساز به خدمت بگیرد.

ساپینتو در خصوص بازی فردا گفت: باعث تاسف است که این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود. ما دوست داشتیم هواداران در بازی حضور داشتند تا با انرژی ...

سرمربی پرتغالی همچنان اعتقادی به استاده از هافبک ازبکستانی تیمش ندارد.

نظر خود را ثبت کنید