در پی ریزش قیمت طلا و ارز که از هفته گذشته آغاز شده و همچنان هم ادامه دارد، قیمت دلار در آستانه بازگشت به کانال ۲۸ هزار تومان و قیمت سکه نیز در حال بازگشت به کانال ۱۲ میلیون تومان است.


​به گزارش قرن نو،ریزش قیمت دلار و سکه درحالی از هفته گذشته آغاز شده و همچنان هم ادامه دارد که بزودی باید شاهد تغییر کانال‌ها و عقب نشینی قیمت‌ها در این بازارها باشیم.

قیمت دلار هم اکنون در بازار آزاد به 29 هزار تومان رسیده و احتمالاً طی ساعات آتی باید شاهد ثبت قیمت دلار در کانال 28 هزار تومانی باشیم. قیمت سکه نیز هم اکنون در بازار سبزه میدان در مرز 13 میلیون تومانی معامله می شود و بزودی سکه نیز در کانال 12 میلیون تومان قیمت خواهد خورد.

از ابتدای هفته گذشته تا کنون بازار ارز و طلا شاهد ریزش قیمت‌هاست که همین امر موجب شده تا خریداران احتمالی این بازارها فعلاً تماشاچی باشند و دارندگان طلا و ارز نیز از ترس ریزش بیشتر قیمت‌ها، صف فروش تشکیل دهند.

افزایش تعداد فروشنده ها در بازار طلا و ارز از هفته گذشته مشهود است و آنطور که فعالان این بازارها می گویند: جو سیاسی مثبت و خبرهای جدید از مذاکرات باعث خوش‌بینی بازارها و طبعاً ریزش قیمت ها شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 215 هزار تومان، هر مثقال طلای آبشده 5میلیون و 266 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 13 میلیون و 100 هزار  تومان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۱۴:۱۱ ,۲۹ مرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


قیمت سکه امروز در بازار کاهش اندکی را تجربه کرد.

بازارها همچنان متاثر از مذاکرات برجامی وین هستند و در موقعیت انتظار، استراتژی‌های خرید و فروش را در محدوده مشخص دنبال می‌کنند.

فاصله دلار تهران و سلیمانیه بر پایه قیمت‌های سه‌شنبه به ۷۰۰ تومان رسید، شکافی که به گفته معامله‌گران مشوق قاچاق ارز از تهران به سلیمانیه ...

بر اساس طرح جدیدی که در دستور کار دولت است، بازار جدیدی برای سرمایه‌گذاری آحاد جامعه ایجاد خواهد شد تا مردم به جای خرید طلا و ارز و یا سرمایه‌گذاری ...

نظر خود را ثبت کنید