حضور دوباره کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران بار دیگر فرصت نمایش را به مهدی ترابی وینگر پرسپولیس داد و این بازیکن در دیدار مقابل اروگوئه عملکرد قابل توجهی داشت.

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی یک بر صفر مقابل اروگوئه اردوی خود را در کشور اتریش ادامه می‌دهد تا دومین بازی را مقابل سنگال برگزار کرده و سپس به کشور بازگردد.

کارلوس کی روش در بازگشت به نیمکت تیم ملی ایران تصمیم گرفت بازیکنان مورد اعتماد خود را بار دیگر مورد ارزیابی قرار دهد. مهدی ترابی یکی از بازیکنانی بود که با جدایی او و حضور دراگان اسکوچیچ کمترین فرصت حضور در ترکیب تیم ملی را داشت.

هافبک ملی پوش پرسپولیس با وجود تأثیر گذاری مستقیم در نتایج تیم باشگاهی اش جایی در بین نفرات اصلی تیم ملی ایران در مسیر راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ نداشت تا تبدیل به یک نیمکت نشین محض شود.

حالا با بازگشت کی روش ترابی نیز بار دیگر فرصت خودنمایی پیدا کرد تا بتواند یکی از ارکان اصلی این تیم در خط هافبک در دیدار با اروگوئه باشد.

ترابی تا دقیقه ۶۸ در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشت تا شاید در جام جهانی قطر نیز یکی از مردان اصلی کی روش برای رقابت سنگین با انگلیس، آمریکا و ولز در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

۱۲:۵۰ ,۰۳ مهر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سرمربی سابق تیم ملی ایران به تازگی از هدایت مصر کناره گیری کرده است و برخی رسانه ها خبر از بازگشت او به ایران داده اند.

بدون داشتن یک کاپیتان مقتدر، شانس پیوند دوباره و سریع بازیکن‌ها بسیار اندک خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران نسبت به احتمال برکناری اش واکنش نشان داد.

سرمربی استقلال توضیحاتی در خصوص اظهاراتش بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان داد.

نظر خود را ثبت کنید