باشگاه پورتو بعد از تمسخر مهدی طارمی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

در جریان برگزاری تور جهانی مسابقات پدل که از طریق شبکه ELEVEN پرتغال پخش می‌شد، گزارشگران یک دیدار با مطرح کردن نام مهدی طارمی، به این مهاجم بابت تمارض کنایه زدند و او را مورد تمسخر قرار دادند.

انعکاس این اظهارات، واکنش «فرانسیسکو جی مارکز» مدیر ارتباطات باشگاه پورتو را به دنبال داشت. مارکز با انتشار پیامی در توییتر نوشت: «یک نمونه دیگر برای این مجموعه. شبکه ELEVEN بار دیگر پورتو و طارمی بازیکن ما را مسخره می‌کند. این آقایان بیمار هستند.»

مدیر ارتباطات باشگاه پورتو در ادامه از این رفتار به عنوان تمرکزگرایی و قدرت رسانه‌های پایتخت پرتغال یعنی لیسبون یاد کرد که بر اساس معیار و منافع خود برای کل پرتغال اظهار نظر می‌کنند.

مارکز در توییت دیگری تاکید کرد که پورتو، هواداران این باشگاه و هر هوادار دیگری شایسته احترام است و شبکه پرتغالی نباید از این موضوع چشم پوشی کند.

 بعد از پیام مارکز، شبکه ELEVEN هم با انتشار پیامی رسماً از اتفاقات رخ داده عذرخواهی کرد.

در پیام این شبکه تلویزیونی آمده است: «ما عمیقاً از اظهار نظر تاسف بار در نیمه نهایی تور جهانی پادل مادرید بعدازظهر ابراز پشیمانی و تاسف می‌کنیم. ELEVEN خود را در این نوع رفتار نمی بیند و اقدامات لازم برای عدم تکرار آن انجام شده است.»

این اولین بار نیست که طارمی در معرض کنایه‌ها و انتقادات رسانه‌ها و بعضی از هواداران فوتبال در پرتغال قرار می‌گیرد. پورتو بارها تاکید کرده است که رسانه‌های لیسبون به حمایت از تیم‌های این شهر یعنی بنفیکا و اسپورتینگ مشغول هستند و کمپینی علیه طارمی برای فشار روی این مهاجم و داوران وجود دارد.

۱۳:۱۱ ,۰۳ مهر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


دو رسانه آماری در پرتغال مهدی طارمی را به عنوان ضعیف‌ترین بازیکن دیدار برابر اسپورتینگ انتخاب کردند.

سرمربی پورتو اظهارات جالبی در خصوص حضور پسرش در ترکیب و از خودگذشتگی مهدی طارمی مطرح کرد.

مهدی طارمی از سوی هواداران پورتو به عوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده بود.

مهاجم تیم ملی کشورمان به عنوان یکی از دو مهاجم برتر لیگ پرتغال انتخاب شد.

درخشش مهدی طارمی باعث شده تا رسانه انگلیسی مسیر انتقال این بازیکن به آرسنال را هموار بداند.

نظر خود را ثبت کنید