سرمربی سابق تیم ملی ایران می گوید جام جهانی را از من گرفتند اما نتایج من در ایران ماندگار است.

قرن نو-گروه ورزشی:سرمربی سابق تیم ملی ایران که بعد از اخراج از سمت خود با هیچ رسانه ای گفت و گو نکرده بود در مصاحبه با «رادیو ریجیکا» کرواسی برای اولین بار از ماجرای برکناری اش گفت.

اسکوچیچ درباره اینکه جام جهانی را باید از پشت تلویزیون نگاه کند، گفت: بله متاسفانه. این چیزی است که برای من اتفاق افتاد و از کنترل من خارج است. من با ایران بهترین نتایج را در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ کسب کردم. بازی های زیادی را پیروز شدیم و رکوردهایی را ثبت کردیم.

وی درباره اقدام مهدی تاج مبنی بر برکناری‌اش گفت: بعد از انتخاب رئیس جدید فدراسیون، مهدی تاج تصمیم به برکناری من گرفت. من تصمیم او (تاج) را پذیرفتم و الان بدون کار اینجا هستم. می خواهم در چند ماه آینده استراحت کنم.

سرمربی سابق ایران ادامه داد: بعد از نتایج خوب با تیم ملی ایران وضعیت من در دنیای مربیگری بهتر شده، قیمت من افزایش یافته است و چند پیشنهاد هم دریافت کردم اما قبل از تصمیم‌گیری باید خیلی خوب همه پیشنهادات را بررسی کنم. جام جهانی از من گرفته شد اما نتایج و رکوردها در تاریخ تیم ملی ایران می‌ماند. امیدوارم ایران در جام جهانی کار بزرگی انجام دهد.

۱۵:۱۶ ,۰۵ مهر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


لیست تیم ملی برای بازی برابر سوریه و عراق اعلام شد.

سرمربی تیم ملی ایران در میان برترین مربیان سال 2021 جهان قرار گرفت.

تیم ملی ایران با وجو شکست برابر الجزایر همچنان صدرنشین آسیا باقی ماند اما در رده بندی جهانی سقوط کرد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات در تیم ملی فوتبال ماندنی شد.

نظر خود را ثبت کنید