با وجود وقوع زلزله ۵.۴ریشتری در حوالی شهر خوی در استان آذربایجان غربی، ترافیک شبکه در این منطقه زلزله‌زده و حوالی آن، روان و بدون اختلال است.

در پی وقوع زمین‌لرزه‌ای با شدت ۵.۴ ریشتر در ساعت ۳ و ۵۱ دقیقه امروز چهارشنبه ۱۳ مهرماه ۱۴۰۱، در حوالی خوی در استان آذربایجان غربی، آسیبی به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور وارد نشده و هم‌اكنون بدون هیچ‌گونه قطعی و به‌شکل نرمال در حال سرویس‌دهی به تمامی مشترکان خود در این استان است.

بر اساس این گزارش، دقایقی پس از وقوع زلزله که در عمق ده‌کیلومتری زمین گزارش شده است، کارشناسان فنی همراه اول ضمن بررسی وضعیت شبکه این اپراتور در مناطق زلزله‌زده از سرویس‌دهی مناسب شبکه اطمینان حاصل کردند.

همراه اول با توجه به شبکه گسترده خود در کشور، اعلام آمادگی کرده همچون گذشته، از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.

5965

۱۴:۲۹ ,۱۳ مهر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


همراه اول و سایپا جهت هوشمندسازی صنعت حمل و نقل کشور و تولید خودروهای متصل تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

کاربران می‌توانند با خرید شارژ، خرید بسته اینترنت و پرداخت انواع قبوض در اپلیکیشن اوانو هدیه نقدی آنی و بدون قرعه‌کشی دریافت کنند.

در مراسم افتتاحیه کارآموزی همراه اول در دوره جدید از نفرات برگزیده دوره قبل تجلیل شد.

دوشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ برای اولین‌بار قطعه «تمنای دوست» با صدای مرحوم استاد محمدعلی کریمخانی در تیتراژ ویژه‌برنامه «مهلا» پخش شد.

در نشست خبری امروز فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر از برخی افراد و سازمان‌ها تقدیر و از برخی دیگر انتقاد کرد.

نظر خود را ثبت کنید