مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ فردا پنجشنبه ۳ آذرماه پایان می‌یابد.

به گزارش قرن نو:https://qarneno.ir/ متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا فردا پنجشنبه ۳ آذر ماه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ را از طریق سایت www.sanjesh.org انجام دهند. 

آزمون ورودی مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ در روز پنجشنبه مورخ ۱۱ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد. 

پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه، در خصوص نحوه و چگونگی انتخاب رشته به منظور پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲، از روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده بود و تا آخر وقت یکشنبه ۲۹ آبان ماه مهلت داشت که با اعلام دانشگاه آزاد اسلامی تا فردا تمدید شد.

منبع: خبرگزاری ایلنا

۱۶:۳۳ ,۰۲ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


بیژن عبدالکریمی، دانشیار گروه فلسفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌شمال، روز گذشته حکم اخراج خود را از این دانشگاه دریافت کرد.

سیدجواد میری، عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، در برنامه زاویه گفت: اخراج دکتر عبدالکریمی از دانشگاه این پیام را به جامعه ...

این روزها شاهد برخی برخورد‌ها از جانب نمایندگان مجلس هستیم که پیش از هر چیز قانون مدار بودن این قانونگذاران را زیر سوال می‌برد! پس از ماجرای ...

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد :‌قوه قضائیه از باب حقوق عمومی به اقدام نماینده مجلس شورای اسلامی در تخریب بخشی از دیوار دانشگاه آزاد نجف آباد ...

نظر خود را ثبت کنید