امروز حباب سکه به یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز‌های قبل، ۲۰۰ هزار تومان بیشتر شده است.

به گزارش قرن نو: محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه  با اشاره به ثبات نسبی و رو به کاهش نرخ طلا در بازار‌های جهانی اظهار داشت: قیمت هر اونس طلا با افت نسبی به ۱۷۳۷ دلار رسیده است. قیمت هر اونس نقره نیز به ۲۱ دلار و ۱۹ سنت است.

کشتی آرای در ادامه در خصوص آخرین قیمت‌های بازار امروز طلا و سکه اظهار داشت: در معاملات امروز (چهارشنبه دوم آذرماه ۱۴۰۱) با توجه به ثبات نسبی قیمت ارز و قیمت جهانی طلا، هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۶ میلیون و ۳۸۰  هزار تومان تعیین شد.


وی افزود: نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به رقم ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان امروز دادوستد شد.


همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به ۶ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۴۹۶ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۶۶۲ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار، یک میلیون و ۷۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۸۲۸ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به یک میلیون و ۹۹۵ هزار تومان رسید.  

کشتی آرای در پایان اظهار داشت: امروز حباب سکه به رقم یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده است که نسبت به روز‌های قبل، ۲۰۰ هزار تومان بیشتر شده است.

منبع: اقتصادنیوز

۱۸:۰۰ ,۰۲ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


قیمت هر مثقال طلا با افزایش نزدیک به ۳۱ هزار تومانی، امروز به ۵ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۵ هزار و ۳۰۰ ...

قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز به ۱۲ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان رسید.

تقویم اقتصادی این هفته برای بازیگران و تحلیلگران اقتصادی پرخبر و رویداد است. با این حال باید تاکید کرد بخش عمده بازارها گوش به زنگ تصمیم فدرال ...

قیمت سکه تمام طرح جدید در بازار تهران افزایش یافت و به 15 میلیون و 100 هزار تومان رسید.

در صورتیکه نرخ دلار در بازار امروز مسیر رشد را دنبال کند این امر ممکن است زمینه ساز افزایش قیمت سکه در بازار امروز شود.

نظر خود را ثبت کنید