قهرمان سابق کشتی جهان با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی نوشت: امروز با قدرت فنی و غیرتِ ایرانی حریف را زمین‌گیر کنید و تاریخ‌ساز شوید. ولی مردم را فراموش نکنید.

​به گزارش قرن نو- رسول خادم قهرمان کشتی جهان و سرمربی پیشین تیم ملی به دیدار حساس ایران و آمریکا واکنش نشان داد.

رسول خادم، قهرمان کشتی جهان و سرمربی پیشین تیم ملی درخصوص دیدار امشب ایران و آمریکا پستی در اینستاگرامش منتشر کرد.

او در صفحه شخصی خود نوشت: امروز با قدرت فنی و غیرتِ ایرانی حریف را زمین‌گیر کنید و تاریخ‌ساز شوید. ولی مردم را فراموش نکنید. مردمی که تمام مسئولانی که بر سر سفره‌شان ارتزاق می‌کنند، قرار گذاشته‌اند صدایشان را نشنوند. مردم بی‌پناه، مردم داغ‌دیده و عزادار. به یاد داشته باشید که امروز نیز می‌گذرد و شما به میان همین مردم بازخواهید گشت. موفقیت شما باید اسباب انسجام اجتماعی میان همه مردم باشد و نه ابزار مصادره و سودجویی جماعت اهل قدرت و ایجاد تنش میان مردم.


۱۶:۱۷ ,۰۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


قطر قبل از این اعلام کرده بود مطابق مقررات این کشور اسلامی، ورود هرگونه مشروبات الکلی، فراورده‌های گوشت خوک و سلاح همراه مسافر و هواداران ...

تیم‌های ملی ایران و آمریکا در سالروز بازی خاطره‌ساز ایران و استرالیا در آخرین دیدار مرحله گروهی جام‌جهانی به مصاف هم می‌روند.

تماشای بازی امشب فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سینماها، از زمان آغاز فروش بلیت در سامانه سمفا تا اکنون ۳۲۹ میلیون تومان فروش ...

صعود ایران به جام جهانی 2022 بی‌دردسر و با پیروزی مقابل عراق رقم خورد. آن شب وعده مجوز واردات نیز به بازیکنان داده شد.

نظر خود را ثبت کنید