وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: آپارتمان واقع در برج خلیفه دبی، در راستای وصول مطالبات از یکی از بدهکاران بانکی و تحت‌نظر مرجع قضایی بانک ملی ایران منتقل شده است.

​ وزارت امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به خبری در یکی از رسانه ها با عنوان «سرمایه گذاری بانک ملی ایران در برج خلیفه به جای کمک به رونق تولید در داخل» توضیح داد: آپارتمان واقع در برج خلیفه دبی، در راستای وصول مطالبات یکی از بدهکاران بانکی و تحت نظر مرجع قضایی به بانک ملی ایران منتقل شده است. تاکید می‌شود که سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران در برج یاد شده صحت ندارد.

نکته حائز اهمیت این است که در اجرای تکالیف مقرر در ماده ۱۶ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در خصوص واگذاری اموال تملیکی و مازاد، ملک مزبور از طریق مزایده سراسری و در بستر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در معرض فروش قرار گرفته است.

همان‌طور که در آگهی منتشر شده آمده است، اطلاعات کامل ملک و شرایط شرکت در مزایده با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت «ستاد»، سایت بانک ملی ایران و غیره قابل دریافت و در دسترس عموم قرار دارد.

منبع: همشهری آنلاین

۱۷:۱۲ ,۰۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


محمد بن‌زاید، ولیعهد ابوظبی، خروج امارات متحده عربی از بحران کرونا و آغاز بازگشت زندگی به حالت عادی را اعلام کرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سفر مشاور امنیت ملی امارات به ایران، مدعی شد که واشنگتن از تحرکات دیپلماتیکی که به کاهش تنش منجر شود، ...

وزیر دفاع ایالات متحده به ولیعهد امارات اعلام کرده است که جنگنده‌های نسل پنجم خود را برای کمک به مقابله با حملات ...

در حالی که اروپا تحریم های نفت و گاز روسیه را بر سر جنگ اوکراین در دستور کار خود دارد، فرانسه مذاکره با طرف اماراتی برای یافتن جایگزین نفت روسیه ...

نظر خود را ثبت کنید