تماشای بازی امشب فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سینماها، از زمان آغاز فروش بلیت در سامانه سمفا تا اکنون ۳۲۹ میلیون تومان فروش داشته و چندهزار نفر بلیت خریده‌اند.

​به گزارش قرن نو -  طبق اطلاعات سامانه مدیریت فروش بلیت و اکران سینما (سمفا) - تا لحظه انتشار خبر- ۷ هزار و ۵۳۴ بلیت سینما برای بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به فروش رفته است.

مبلغ ۳۲۷ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان نیز فروش سینماها است میزان فروش سینماها از اکران بازی سرنوشت‌ساز و حساس تیم ملی فوتبال کشور ما است.

برای اکران ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ۶۶ سالن سینمایی در کشور این بازی را به نمایش می‌گذارند.

بعد از نمایش این رویداد، پویانمایی لوپتو با ۹ هزار و ۲۵۴ بلیت توانسته ۱۶۰ میلیون تومان فروش کند.

دلیل فاصله فروش این فیلم با نمایش ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به‌خاطر نیم‌بها بودن قیمت فیلم‌ها است درحالی که بلیت بازی ایران و آمریکا با قیمت‌های سینما در روزهای عادی، یعنی سینماهای مدرن ۴۵ هزار تومان، ممتازها ۳۵ هزار تومان و سینماهای درجه یک  ۲۵ هزار تومان، به فروش می‌رسد.

نکته مهم در خصوص اکران این بازی در سینماها اینکه، برخی از سینماها تمایلی در ابتدا برای نمایش ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نداشتند اما بعد از رویت حجم استقبال مردم از ظهر به بعد یکی یکی به فهرست سایت‌های فروش بلیت اضافه شدند که همین یکی از علل افزایش خرید بلیت‌ها در ساعات اخیر بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۱۷:۲۴ ,۰۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


تیم‌های ملی ایران و آمریکا در سالروز بازی خاطره‌ساز ایران و استرالیا در آخرین دیدار مرحله گروهی جام‌جهانی به مصاف هم می‌روند.

قهرمان سابق کشتی جهان با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی نوشت: امروز با قدرت فنی و غیرتِ ایرانی حریف را زمین‌گیر کنید و تاریخ‌ساز شوید. ولی ...

این امر در شایستگی‌ و توانمندی‌های آنان  خدشه‌ای وارد نمی‌سازد.

کیهان در بخشی از سرمقاله امروز خود به بازی ایران و آمریکا پرداخت.

نظر خود را ثبت کنید